برای مشاهده لیست بروز قیمت فرش ها کلیک نمایید : یکشنبه ۰۱/۴/۵

فرش کاشان
کارخانه فرش ماشینی کاشان
فرش کودک و فرش عروسکی

فرش کودک و فرش عروسکی

خرید فرش عروسکی اتاق کودک با قیمت مناسب و ارسال به سراسر کشور
نمایش 1 تا 38 (از 38 محصول)
کد فرش : B101337
کد فرش : B101334

جدیدترین فرش عروسکی و فرش با طرح های کارتونی در وب سایت فرش کاشان موجود است . طرح های فرش کودک را باید بر اساس نوع جنسیت کودک و شخصیت آن ، انتخاب کرد . تطابق رنگ و طرح فرش اتاق کودک با فضای اتاق یکی از مسائلی است که در روحیه کودک تاثیر فراوانی دارد . توجه به روحیه کودکان در شکل گیری شخصیتشان موثر است و از آنجایی که بچه ها بیشتر وقتشان را در طول روز در اتاق خود می گذارند ، بهتر است فرش های کارتونی را مطابق با روحیه خود بچه ها انتخاب کنید . فرش طرح عروسک و گل برای اتاق دختران و فرش طرح ماشین و شخصیت های کارتونی از قبیل مرد عنکبوتی ، پاندای کونگفوکار برای اتاق پسران مناسب است .
فرش اتاق کودکان و نوزادان باید آکریلیک هیت ست شده باشد تا بدون پرزدهی و ضد حساسیت باشد . محصولات آکریلیک در برابر شست و شو نیز مقاوم هستند . فرش هایی که با الیافی از قبیل پلی استر و یا پلی پروپلین بافته می شوند پرزدهی بالایی دارند و سلامت کودکان را به خطر می اندازند . فرش اتاق نوزادان باید نرم ولطیف باشد تا کودک در هنگام استراحت ، احساس ناراحتی نکند .
در هنگام خرید فرش اتاق کودک علاوه بر توجه به رنگ و طرح آن ، به کیفیت و جنس آن نیز توجه کنید . خرید فرش بچگانه از کارخانه فرش کاشان ، به منزله تامین سلامت کودکانتان است . تمامی محصولات کودکان این فروشگاه با الیاف آکریلیک هیت ست شده بافته شده است و در نخ تارو پود آن پنبه طبیعی به کار رفته است تا نرمی و لطافت فرش بچه بالا رود .
خرید اینترنتی فرش کودک در کنار خرید حضوری فراهم است . چه بسا افرادی هستند که طرح های زیبای کودکانه را در وب سایت می بینند ولی قدرت مراجعه حضوری ندارند . این افراد می توانند با خرید اینترنتی از فروشگاه فرش کاشان ، ار ارسال رایگان ، ضمانت نامه ، بیمه نامه ، گارانتی برخوردار شوند .

مشاوره و پشتیبانی فرش ماشینی کاشان
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه