برای مشاهده لیست بروز قیمت فرش ها کلیک نمایید : شنبه ۰۱/۷/۹

فرش کاشان
کارخانه فرش ماشینی کاشان

» تفاوت فرش های تخفیفی با فرش های لوکس

فرش تخفیفی یا فرش لوکس

خانه ایرانیان باید با فرش های ماشینی پوشانده شود تا برای سکونت مناسب گردد . فرش های ماشینی در انواع و اقسام مختلف تولید شده و در بازار قابل خرید خواهند بود . تنوع زیاد فرش ها توانسته است نیاز مختلف تمامی مشتریان را رفع کند . مشتریان با سلیقه های مختلف ، نیاز های متفاوت ، توان مالی گوناگون و ... وارد بازار ها شده و برای خرید از محصولات دیدن می کنند .
در بین تمامی فرش های ماشینی موجود ویژگی هایی به دسته های خاص نسبت داده شده است . فرش های ماشینی 700 شانه فروشگاه فرش کاشان در کیفیت نظیر نداشته و بیشترین میزان عرضه و تقاضا را به خود اختصاص داده است . فرش های ماشینی 1000 شانه و 1200 شانه بافتی زیر و زیبا دارند و عنوان فرش های لوکس را برای خود برگزیده اند . در بین محصولات مختلف ، فرش های 700 شانه به علت کیفیت ، دوام و توان بالا در برابر پاخوردگی و تردد مرغوب و مورد خرید هستند . فرش های 1200 شانه نیز به علت زیبایی بالا و بافت شبیه به فرش های دستبافت می باشند و برای مکان هایی از خانه مانند پذیرایی و ... مناسب هستند .
از طرفی یکی از آیتم های خرید مشتریان قیمت مناسب درعین کیفیت بالا می باشد . تولید کنندگان و فروشندگان برای فروش بیشتر و کسب سود بالا تر هر از چند گاهی نسبت به نوعی از فروش تحت عنوان فروش ویژه یا فروش تخفیفی فرش اقدام می کنند . جامعه هدف در این روش فروش عمدتا مشتریانی هستند که توان مالی پایین تری داشته و ترجیح می دهند از فرش های تخفیفی استفاده کنند . در ادامه توضیح خواهیم داد که فرش های تخفیفی در کیفیت و دوام با فرش های دیگر تفاوتی نداشته و علت قیمت ارزان آن ها مواردی است به دور از کیفیت و دوام .
در مقاله حاضر پس از بررسی و معرفی فرش های ماشینی لوکس و فرش های تخفیفی به این موضوع پرداخته شده است که علت تخفیف خوردن فرش های تخفیفی چیست و چرا برخی از محصولات در قیمت بسیار ارزان به فروش می رسند .
فرش های لوکس
کالای لوکس به کالاهایی گفته می شود که زیبا هستند و بنا بر ارزش والای هنری قیمت گزافی دارند . فرش های ماشینی 1200 شانه و پس از آن فرش های ماشینی 1000 شانه لوکس ترین محصولات در بین کف پوش ها به حساب می آیند . البته برخی از کارخانه ها مانند کارخانه فرش کاشان به تولید فرش هایی زیبا تر و لوکس تر تحت عنوان فرش های 1500 شانه می پردازد ، اما از آنجایی که این محصولات فراگیر نشده و تولید فرش های 1500 شانه در انحصار برخی کارخانه های نوآور و قدرتمند است ، در بازار ها عمومیت نیافته اند .
فرش های لوکس کلاسیک برای مناطق لوکس تهیه می شوند و در خانه اتاق مهمان نشین که عمدتا همان پذیرایی به حساب می آید ، لوکس هستند . ویژگی هایی خاصی فرش های لوکس را به کاربرد در پذیرایی مختص نموده است . داشتن ظرافت و زیبایی بی نظیر ویژگی بارز این محصولات است . اما به ویژگی هایی دیگری نیز می توان در این زمینه اشاره نمود .
1- انواع فرش های لوکس دارای ضخامت کمی هستند . نازکی این محصولات که به علت بافته شدن با نخ نازک اما مستحکم اکرولیک هیت ست شده می باشد ، موجب شده تا محصولات به اندازه 700 شانه مقاوم در برابر فشار و ... نباشند . فرش های ماشینی 1000 شانه ، 1200 شانه و 1500 شانه فروشگاه فرش کاشان را برای مکان هایی از خانه که کم تردد می باشد تهیه نمایید .
2- زیبا بودن طرح های فرش های لوکس به دلیل بافت ظریف و شانه و تراکم بالاست . در تعداد گره بالا ، اجزاء نقشه به خوبی نشان داده می شود . از همین رو استفاده از طرح هایی با نگاره های شلوغ و درهم ، پر پیچ و خم و شلوغ در بین این محصولات رواج دارد .
3- به یاد داشته باشید که قیمت فرش های لوکس گران تر از سایر بافته هاست چراکه در تولید این محصولات متراکم و فشرده مواد اولیه بیشتری بکار گرفته می شود ، طرح ها و نگاره ها به علت مد روز بودن و شلوغ بودن گران قیمت تر هستند و هنر و ارزش بیشتری در فرش های ماشینی لوکس بکار گرفته می شود .
فرش های ماشینی تخفیفی
در بیلبورد های تبلیغاتی دیده ایم که از عنوان هایی مانند فروش ویژه فرش ، تخفیف ویژه برای خرید فرش و ... برای جذب مشتریان استفاده می شود . اما برخی از این عبارات تنها در حد تبلیغ بوده و برخی دیگر عملی می شود . در مورد فرش های ماشینی این تکنیک برای فروش بیشتر بکار گرفته شده و عملی می شود . در فروشگاه های اینترنتی مانند فروشگاه اینترنتی فرش کاشان دوره هایی برای فروش فرش های تخفیفی وجود دارد . خریداران با داشتن آگاهی از این دوره ها می توانند فرش ها را در قیمتی بسیار ارزان خریداری نمایند . همواره در خرید اینترنتی فرش های ماشینی به قیمت عمده یا قیمت کارخانه عرضه می شوند اما فروش تخفیفی با قیمت عمده یا قیمت کارخانه متفاوت است .
در قیمت کارخانه ، فرش به قیمت تمام شده تولید کننده عرضه شده است که نسبت به فرش های عرضه شده در فروشگاه های فیزیکی متفاوت است به علت عدم وجود واسطه ها و هزینه های سربار یا نمایشگاهی . اما فروش های تخفیفی فروشگاه فرش کاشان گاها ممکن است قیمتی کم تر از قیمت تمام شده کارخانه داشته باشند . اما علت اصلی فروش فرش های تخفیفی چیست ؟
محصولاتی که تحت عنوان فرش تخفیفی در فروشگاه فرش کاشان ارائه می شوند فرش هایی هستند درجه یک و با کیفیت که به دلایلی مانند :
1- اتمام طرح تولید شده و خالی کردن انبار ها برای ارائه طرح جدید .
2- ایام مبارکی از سال مانند عید نوروز ، اعیاد شعبانیه و مناسبت های ملی از جمله روز خلیج فارس .
3- حتی ممکن است تولید کننده قصد تولید فرش جدید را داشته باشد و به عنوان یک تکنیک بازاری خواستار آن باشد که ابتدا فرش های موجود در انبار را به فروش رسانده و پس از خالی شدن انبار ها طرح و فرش جدید خود را ارائه دهد .
4- گاها ممکن است طرح ، شانه و تراکم یا رنگی از محصولات ماشینی به حدی فراگیر شده باشد که تمامی برند ها و کارخانه ها در حال تولید آن باشند . برند های نامی و خوش سابقه که همواره به عرضه محصولات تک و بی نظیر معروف بوده اند ، فرش های موجود از آن نوع را بصورت تخفیفی به فروش می رسانند تا مانند سایر برند ها تلقی نشوند .
5- همچنین دلیل دیگر فروش تخفیفی می تواند رقابت باشد . در برخی از موارد تولید کنندگان برای حذف برندی به فروش تخفیفی دست میزنند تا با عرضه ارزان قیمت محصولات و جذب مشتریان به سمت خود ، برند ضعیفی را از پای در آورند و قدرت خود را در بازار به اثبات برسانند .
برای آگاهی و خرید فرش های تخفیفی باید به روش های مستقیم روی آورد . چک کردن فروشگاه اینترنتی فرش کاشان یکی از ساده ترین راه هایی ست که مشتریان می توانند از جشنواره ها یا فروش های تخفیفی فرش ماشینی مطلع شوند . در این نوع خرید محصول ارزان ترین قیمت ممکن را دارد . چراکه به علت اینترنتی بودن خرید هیچ نوع هزینه سربار ، حمل و نقل و رفت و آمدی را متحمل نشده و با خرید از فرش های تخفیفی قیمت محصول را به کم تر از قیمت تمام شده کاهش داده ایم . قیمت تمام شده قیمتی ست از جمع بهای مواد اولیه به علاوه سود تولید کننده .
در داشتن فرش ماشینی لوکس و فرش های تخفیفی حتما از برند هایی خرید نمایید که اصولی و منطقی انتخاب شده اند . انتخاب برند خصوصا د خرید های اینترنتی بسیار مهم است . ما به عنوان متخصصین و آگاهان به بازار فرش و قالی به شما خرید از فروشگاه اینترنتی فرش کاشان را پیشنهاد می دهیم . خرید از این برند به علت داشتن سابقه درخشان ، سهم بالایی از بازار خرید و فروش ، صادارت ، تولید فرش های درجه یک و نامی و ... اطمینان بخش خواهد بود . می توانید در موتور جست و جوی فروشگاه فرش کاشان با سرچ واژه فرش های 1000 شانه ، 1200 شانه و 1500 شانه یا واژه تخفیفی از تمامی محصولات لوکس و تخفیفی موجود در فروشگاه دیدن نمایید . کار کردن با فروشگاه اینترنتی برای تمام افرادی که آشنایی اندکی با دنیای اینترنت دارند امکان پذیر است .

برچسب
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  مقایسه فرش پلی استر فیلامنت و فرش اکریلیک
•  روش های از بین بردن لکه های فرش بدون نیاز به قالیشویی
•  از بین بردن جای مبلمان و وسایل سنگین از روی فرش
•  شیرینگ فرش
•  نکات مهم در خرید فرش ماشینی
مشاوره و پشتیبانی فرش ماشینی کاشان
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه