برای مشاهده لیست بروز قیمت فرش ها کلیک نمایید : یکشنبه ۰۱/۷/۱۰

فرش کاشان
کارخانه فرش ماشینی کاشان

» چاپ روی فرش ماشینی و چاپ روی تابلو فرش ماشینی

چاپ عکس روی فرش و چاپ تصویر روی تابلو فرش

چاپ تصویر روی فرش و چاپ عکس روی تابلو فرش
افرادی که در زمینه فرش ماشینی فعالیت دارند هفته ای نیست که خبر جدیدی در خصوص تولید و طراحی و فروش و صادرات یا هر مطلبی در این زمینه دریافت نکنند . شاید جدیدترین خبری که در زمینه فرش ماشینی شنیده شده ، چاپ تصویر روی فرش و چاپ تصویر روی تابلو فرش باشد . خوبست بدانید که عملیات چاپ تصویر شخصی یا هر عکسی که دلخواه مشتری است به دو صورت تهیه می شود . در اولین روش ، تصویر مورد نظر مشتری مانند سایر نقشه ها توسط طراحان فرش بصورت کامپیوتری و قابل استفاده در ماشین بافندگی تبدیل می شود و در نهایت این نقشه مانند سایر نقشه های سایز اصلی فرش ( فرش 6 متری ، فرش 9 متری یا فرش 12 متری ) توسط ماشین بافته می شود و همه موارد بافت و تکمیل و ریشه و آهار روی آن انجام می شود .
در روش بعدی ، رول خام که معمولا سفید یا کرم بافته می شود در سایزهای مختلف به شرکت تولید کننده تحویل داده شده و عملیات بعدی چاپ تصویر دلخواه روی فرش است ، در شرکت انجام می گیرد به عبارت دیگر ادامه عملیات ، فقط چاپ می باشد که سریعتر و باکیفیت تر از روش قبلی انجام میگیرد .
دوستانی که در زمینه چاپ روی فرش فعالیت دارند در بهترین حالت رول خام 1000 شانه با ترکم 3600 و با زمینه سفید برفی بدون پرز و با کیفیت سطحی و رنگ پذیری عمقی با عرضهای دلخواه جهت چاپ از شرکت بافنده تحویل می گیرند .
تراکم بالاتر نسبت به نمونه های مشابه مانع از بهم ریختگی رنگ و تصویر می شود . جنس مورد استفاده معمولا پلی استر می باشد که بدون پرز بوده ، لذا سطح کار براق می شود و رنگها بهتر خودنمایی می کنند و به مرور زمان مات نمی شوند .
سفید بودن رنگ مصرفی به زنده بودن و واقعی شدن رنگها کمک کرده و به اصطلاح تصویر شادابی خودش را حفظ می کند . رنگ کرم نمونه های دیگر معمولا باعث ترکیب رنگی شده و رنگها بصورت واقعیشان چاپ نمی شوند .
بهترین ویژگی این مدل رولها ، تولید آنها در عرضهای دلخواه می باشد و لطافت و نرمی سطح کار ویژگی دیگر این کار می باشد .
با توجه به استقبال مصرف کننده از چاپ چهره بر روی فرش و تابلو فرش نسبت به بافت آن ، مطمئنا نظر به مزایای این ممحصول ، رضایت و توجه مشتری به تداوم کار و معرفی دوستانشان به این امر ، بیش از پیش خواهد بود .
در کنار این صنعت ، دوستانی که در زمینه انوع قاب عکس فعالیت دارند ، می توانند محصولات خود را به فروش برسانند .

برچسب
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  همه چیز در مورد وزن فرش های ماشینی
•  فروشگاه های خرید انواع فرش ماشینی
•  ارسال سریع فرش و ارسال رایگان فرش ماشینی به سراسر کشور
•  علت زردی ریشه در فرش ماشینی و چگونگی رفع آن
•  فرش پلی استر
مشاوره و پشتیبانی فرش ماشینی کاشان
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه