برای مشاهده لیست بروز قیمت فرش ها کلیک نمایید : یکشنبه ۰۰/۹/۱۴

فرش کاشان
کارخانه فرش ماشینی کاشان

» فرش کرم

فرش ماشینی کرم رنگ

با توجه به نقش پررنگ فرش در دکوراسیون ایرانیان ، تناسب فرش با مبلمان و سایر وسایل خانه باعث ایجاد فضایی موزون در منزل شده و در ایجاد محیط گرم وصمیمی تاثیر گذار است . زمانی که درباره دکوراسیون منازل صحبت می شود ، انتخاب رنگ مناسب برای وسایل ، جزئ مهم ترین موارد خواهد بود ، زیرا رنگ ها تاثیر به سزایی در بزرگ و یا کوچک نشان دادن محیط دارند ؛ به بیان دیگر هر رنگ در محیط تاثیر متفاوتی خواهد داشت .


رنگ کرم در دکوراسیون
رنگ کرم ، به دلیل خنثی بودن، می تواند رنگ اصلی در همه مکان ها باشد . این رنگ از انجا که درخشندگی سفید را ندارد ، چرکتاب تر از آن است ، همچنین به دلیل روشن بودنش ضمن تامین روشنایی در محیط می تواند با تمام رنگ ها ترکیب شده و به عنوان رنگ اصلی در محیط به کار برده شود . به دلیل کاربرد بالای رنگ کرم در دکوراسیون ایرانیان ، بافت فرش با رنگ زمینه ی کرم ، در شرکت های بافندگی رونق پیدا کردند . فرش هایی با این رنگ در چیدمان منازل ، فضای اتاق را بزرگ تر نمایش می دهد و در ترکیب با رنگ های آبی ، شکلاتی  و یا نسکافه ای جلوه ای منحصر به فرد در دکوراسیون ایجاد می کنند . به طوری که اکثریت انواع طرح فرش ها ، در حداقل یک نوع یا دو نوع کرم با تناژ های مختلف بافته می شوند .


چگونه فرش کرم را با مبل و پرده ست کنیم ؟
میتوان از انواع فرش کرم با طرح های شلوغ مثل فرش طرح افشان در کنار پرده و مبل ساده در رنگ های متضاد و یا رنگ های شبیه استفاده کرد ، همچنین می توان  فرش های کرم با طرح های ساده تر را در کنار پرده و مبل شلوغ  به کار برد .


 در کنار سایر حسن های فرش کرم برای ایجاد فضایی شاد ،  روشن بودن آن باعث می شود خیلی زود ، حتی در اثر گردوخاک ، تغییر رنگ دهند و کثیف به نظر برسند . در واقع ، فرش های کرم رنگ  به شست و شوی بیشتری نسبت به سایر رنگ فرش ها  نیاز دارند . همچنین توجه به این نکته ضروری است که شست و شوی زیاد ، در کنار هزینه بالا ، یکی از عوامل خراب شدن فرش در زمانی کوتاه است ، برای جلوگیری از خرابی زود تر فرش بهترین روش استفاده از محلول لکه بر فرش و اسپری لکه بر فرش نانو اصل برای تمیز کردن فرش است . در صورت ایجاد لک های جزئی به جای شستشو میتوان این وسایل استفاده کرد ، پاک کننده ها در کنار مقرون به صرفه بودن ، از شستو شوی زیاد فرش جلو گری می کنند .  این تمیز کننده های فرش ماشینی و دستباف ، انواع لکه ها از جمله لکه های چای ، قهوه ، روغن ، چربی ، رژ لب و .. را از روی فرش پاک می کند .

خرید اسپری لکه بر فرش نانو اصل

خرید محلول لکه بر فرش

گروه تجاری فرش کاشان ، برای رعایت حال مشتریان در کنار انواع فرش ، فرش هایی با رنگ کرم در طرح های متنوع ، را در سایت فرش کاشان ، عرضه میکند ، همچنین پیشنهاداتی در زمینه ی تمیز کردن فرش با لوازم جانبی مناسب دارد .
از جمله پرفروش ترین فرش های کرم ، توسط مجموعه تجاری فرش کاشان ، می توان موارد زیر را نام برد : 
فرش ماشینی 700 شانه طرح افشان
فرش ماشینی 1000 شانه طرح افشان اسلیمی
و ...

 خریداران میتوانند به صورت حضوری و یا غیر حضوری سایر فرش ها و لوازم جانبی فرش ماشینی را مشاهده و باقیمت درب کارخانه خریداری کنند . این گروه ضمن پشتیبانی 24 ساعته ، اصل بودن محصول را ضمانت کرده و در راستای اهداف خود ، ارسال به سایر نقاط کشور را به صورت رایگان و تحویل درب منزل انجام می دهد .

برچسب
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  فروشگاه های خرید انواع فرش ماشینی
•  آنچه باید در مورد خرید اینترنتی فرش ترک بدانید !
•  فرش کاشان چه مزایایی نسبت به فرش مشهد دارد ؟
•  فرش چند متری بخرم ؟
•  قیمت فرش 1200 شانه تراکم 3600 گل برجسته کاشان
مشاوره و پشتیبانی فرش ماشینی کاشان
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه