برای مشاهده لیست بروز قیمت فرش ها کلیک نمایید : دوشنبه ۰۱/۷/۴

فرش کاشان
کارخانه فرش ماشینی کاشان

» فرش ماشینی نقره ای

فرش نقره ای

امروزه انتخاب دکوراسیون با رنگ بندی خاص می تواند علاوه بر بحث زینت بخش بودن در منزل یک فضای آرامش بخش را برای اوقاتی که در منزل سپری می کنید ایجاد نماید . این مطلب در انتخاب فرش با رنگ زمینه خاص نیز بسیار حائز اهمیت می باشد زیرا که این رنگ زمینه یک فرش است که می تواند روح و جلا به فرش دهد و منزل را آراسته نماید . این مطلب یعنی انتخاب رنگ فرش بسیار مهم بوده زیرا که در انتخاب آن برای دکوراسیون در کنار ایجاد حس آرامش برای افراد نقش مهمی در چیدمان منازل را دارد . یکی از رنگ هایی که امروزه بسیار مورد توجه قرار می گیرد و علت این امر به سبب لاکچری و شیک بودن این رنگ می باشد را می توان رنگ نقره ایی یا به عبارتی فرش رنگ نقره ای بیان نمود .

روانشناسی رنگ نقره ای
رنگ نقره ایی یکی از رنگ های سرد محسوب می شود که در دسته بندی رنگ های روشن قرار دارد . استفاده از این رنگ شیک و کلاسیک در منزل می تواند یک فضایی درخشان و خیره کننده را برای شما به ارمغان آورد . این رنگ زمینه ایی که دارای تم طوسی و خاکستری می باشد می تواند با رنگ های چون سفید ، زرد ، کرم ، آبی ، قرمز و قهوه ایی و شکلاتی ترکیب شده و یک فضای مدرن و کلاسیک را به وجود آورد .

فرش ماشینی نقره ای

انتخاب رنگ فرش بر اساس نوع هارمونی رنگ دکوراسیون با توجه به سلیقه افراد در کنار فرهنگ و مواردی دیگر صورت می گیرد . انتخاب فرش نقره ای به سبب رنگ روشن و خیره کننده خود می تواند بهترین انتخاب برای فرش جهیزیه نو عروسان باشند . استفاده از این رنگ فرش که ایحاد آرامش و نشاط را به همراه دارد می تواند گزینه ایی درست برای زندگی های امروزی که پر از مشغله و درگیری است باشد . فرش نقره ای رنگ در کنار بحث روانشناسی می تواند با توجه به المان هایی در منازل انتخاب شود که ما در این مقاله به توضیح آن می پردازیم .
انتخاب فرش نقره ای به سبب روشن بودن این رنگ می تواند در منازل با مساحت کوچک استفاده شود تا فضا را بزرگ تر نمایان سازد و یک فضای روشن را که به بزرگ نمایی فضا منجر می شود ایجاد نماید . البته نمی توان گفت که استفاده از فرش با رنگ روشن در منازل با وسعت و مساحت بالا کاری درست نیست بلکه با استفاده از طیف رنگی دیگر چون مبل و پرده با رنگی متضاد می توان فرش زمینه نقره ای را در منازل بزرگ نیز استفاده نمود .
دومین مبحث در منازل که در انتخاب رنگ زمینه فرش موثر است تعداد افراد در منزل می باشد . استفاده از فرش با رنگ زمینه ایی روشن برای منازل با افراد کم جمعیت مناسب تر می باشد زیرا ایجاد لکه و آلودگی کمتر اتفاق افتاده و می توان به راحتی از فرش با زمینه نقره ای نگهداری به عمل آورد . اگر شما خانواده ای هستید با تعداد جمعیت بالا که کودکان نیز در میان شما قرار دارند انتخاب این رنگ فرش مستلزم مراقبت و نگهداری با دقت از این فرش با زمینه نقره ای می شود . به همین سبب ایجاد لکه و آلودگی در این فرش رنگ روشن زود تر پدیدار شده پس تمیز کردن آن نیز باید به روش خاصی انجام شود . استفاده از لکه بر فرش یا اسپری لکه فرش نانو اصل می تواند در از بین بردن این آلودگی ها نقش مهمی را داشته باشد .
موضوع دیگر در انتخاب فرش نقره ای مکان استفاده از فرش ماشینی می باشد . اگر شما استفاده از فرش را برای مکانی چون آشپزخانه می خواهید نمی تواند انتخاب فرش نقره ای درست باشد بلکه انتخاب فرش رنگ تیره مناسب خواهد بود ولی اگر برای اتاق خواب یا پذیرایی منازل به دنبال فرش با رنگ زیبا هستید می توانید فرش نقره ای را انتخاب نمایید .
نکته ایی دیگر که در کنار بحث رنگ زمینه فرش می تواند به جلوه و نمای دکوراسیون منزل کمک نماید تعداد شانه و تراکم فرش می باشد که در نما و جلوه رنگ زمینه فرش به سبب زیبایی بیشتر تاثیر گذار خواهد بود . استفاده از فرش با تعداد شانه و تراکم بالا که ریز بافتی و ظرافت را به همراه می آورد می تواند در شیک و لاکچری کردن فرش نقره ای موثر تر باشد .

خرید فرش نقره ای
اگر شما از آن دسته کسانی هستید که به دنبال فرش های ماشینی با رنگ خاص برای تزیین و چیدمان دکوراسیون هستید چون فرش رنگ نقره ای می توانید از فروشگاه فرش کاشان در شهر فرش کاشان به صورت حضوری و آنلاین دیدن نموده و از محصولات این فروشگاه که در تنوع رنگی بالا تولید می شوند دیدن نمایید . این فروشگاه در تولید انواع فرش ماشینی خود اعم از فرش سنتی گرفته تا فرش های مدرن و فانتزی از رنگ زمینه ایی متنوع چون رنگ نقره ای استفاده می نماید تا هر شخص بسته به نوع دکوراسیون منزل خود به انتخاب فرش با رنگ مورد نظر خود بپردازد . این فروشگاه در زمینه تولید فرش علاوه بر بحث تنوع رنگی از جدید ترین طرح ها نیز استفاده می نماید تا نیاز خریداران از لحاظ این موضوع نیز بر طرف شود . امکان خرید اینترنتی فرش در کنار خرید حضوری از این فروشگاه به همراه ارسال رایگان فرش با ضمانت ده ساله که نشان از کیفیت بالای فرش های این فروشگاه می باشد به همراه است .      

برچسب
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  خانه تکانی و نکاتی مهم برای تمیز کردن انواع فرش
•  شرایط استفاده امکانات فروشگاه فرش کاشان
•  ارسال سریع فرش و ارسال رایگان فرش ماشینی به سراسر کشور
•  فرش پلی استر
•  خرید فرش ماشینی خوب یکبار برای همیشه
مشاوره و پشتیبانی فرش ماشینی کاشان
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه