برای مشاهده لیست بروز قیمت فرش ها کلیک نمایید : دوشنبه ۰۱/۷/۴

فرش کاشان
کارخانه فرش ماشینی کاشان

» فرش فانتزی ترک

فرش ترک

انتخاب فرش مناسب میتواند تحول زیادی در دکوراسیون منازل ایجاد کند ، به همین دلیل طراحان دکوراسیون داخلی ، برای تنوع بیشتر در کار خود از انواع مختلف فرش های سنتی و مدرن با توجه به سلیقه ی مشتری استفاده می کنند .  لذا محصولات جدیدی طراحی و تولید شده اند ، دراین میان فرش های فانتزی ترک به دلیل رنگ هایی روشن و طرح هایی متفاوت ، جایگاه ویژه ای در دکوراسیون منازل پیدا کرده اند .
فرش های فانتزی ترک از نظر تاریخچه طرح و رنگ  ، به شدت تحت تاثیر تولیدات یونانیان قرار گرفته اند ، بافت این فرش ها در ابتدا با نخ پلی استر صورت میگرفت  اما بعداز استفاده چند ماهه دچار کوبیدگی و تخریب می شد که زیبایی فرش را از بین می برد ، به همین دلیل تولید کنندگان امروزه فرش ترک را با نخ آکریلیک هیت ست شده می بافند که در برابر فشار مقاوم بوده و کمتر دچار سایش و تخریب می شود . فرش های فانتزی ترک ، که جایگاه خوبی را در میان عموم پیدا کرده اند ، برای تمام فضاهای خانه از جمله اتاق خواب ، پذیرایی و ... مناسب هستند .


ویژگی فرش فانتزی ترک :
فرش فانتزی ترک به دلیل قرار گیری چند باره در فرایند هیت ست ، دارای الیافی نرم ، محکم و ضد حساسیت بوده  و در دسته ی بهترین ومرغوب ترین فرش ها در دنیا قرار می گیرند .
 به طوریکه از مزایای فرش فانتزی ترک میتوان به وزن کم و درنتیجه حمل و نقل و شست و شوی  آسان ، دارا بودن طرح هایی مناسب با دکوراسیون منازل مدرن امروزی و قیمتی مقرون به صرفه تر نسبت به سایر فرش های سنتی و تطابق با دکوراسیون های مدرن و کلاسیک اشاره کرد . یکی از نمونه فرش های ترک که طرفداران زیادی را به خود جلب کرده ، فرش های ترک گل برجسته می باشد که در اشکال دایره و مستطیل  و به صورت 1200 سانه در کارخانه فرش کاشان بافته می شوند .
کارخانه فرش کاشان ، تولید کننده انواع فرش ماشینی ، تولید این نوع از فرش های مدرن را به صورت 700 شانه و 1200 شانه انجام می دهد  .
فرش های تولیدی این کارخانه دارای با بهترین الیاف موجود در بازار بافته شده و با مقرون به صرفه ترین قیمت یعنی با قیمت درب کارخانه ، بدون واسطه ، در اختیار خریداران قرار می گیرند .  انواع فرش های تولیدی این کارخانه در ابعاد 6 متری ، 9 متری و 12 متری در طرح های متنوع تولید می شود و با ارسال رایگان در سراسر ایران ، در اختیار خریداران قرار می گیرد .


پاک کنندگی فرش های فانتزی ترک

به دلیل رنگ لایت به کاربرده شده در بافت فرش های ترک ، این فرش ها در اثر آلودگی ، بیشتر تحت تاثیر قرار می گیرند . برای از بین بردن آلودگی های موضعی در فرش بهترین گزینه استفاده از اسپری لکه بر فرش و محلول تمیز کننده فرش می باشد . شرکت فرش کاشان این دو محصول را از طریق سایت خود در اختیار مصرف کنندگان قرار می دهد .


خرید فرش فانتزی ترک
خریداران برای خرید فرش فانتزی ترک از شرکت فرش کاشان میتوانند از طریق مراجعه ی حضوری و غیر حضوری اقدام کنند .
برای مراجعه ی حضوری میتوانند با هماهنگی واحد پشتیبانی به نمایشگاه شرکت مراجعه کرده و ضمن بازدید محصولات آن ها را خریداری کنند ، اما برای افرادی که امکان خرید حضوری به دلیل بعد مسافت وجود ندارد ، می توانند از طریق مراجعه به سایت فرش کاشان ، ضمن مشاهده ی سایر فرش ها ، فرش های فانتزی و جدید ترک با تنوع بالا را نیز کوتاه ترین زمان ممکن مشاهده کرده و انتخاب خود را انجام دهند . از انواع فرش ترک عرضه شده توسط گروه تجاری فرش کاشان می توان به عنوان نمونه به موارد زیر اشاره کرد :
فرش ماشینی 700 شانه طرح ساغر
فرش دایره ترک 1200 شانه گل برجسته طرح عاطفه

برچسب
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  شماره حسابهای فرش کاشان
•  از بین بردن جای مبلمان و وسایل سنگین از روی فرش
•  بهترین قیمت فرش ماشینی
•  برطرف کردن گودی و شکستگی فرش بعد از شستن فرش
•  مشخصات فنی و تکمیلی فرش ماشینی قبل از خرید
مشاوره و پشتیبانی فرش ماشینی کاشان
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه