برای مشاهده لیست بروز قیمت فرش ها کلیک نمایید : شنبه ۰۱/۷/۹

فرش کاشان
کارخانه فرش ماشینی کاشان

» فرش ماشینی طرح شکارگاه

فرش طرح شکارگاه

فرش طرح شکارگاه ، از حیوانات و اسب سوارانی هستند که در بین گل ها و بوته های زیبا در حال شکار هستند . قالی طرح شکارگاه ، از قدیمی ترین فرش های ایرانی است که در گذشته ، این طرح زیبا و اصیل ایرانی به صورت دستباف به نمایش گذاشته می شد . به تصویر کشیدن شاهان و اشراف زادگان در حال شکار ، از طرح های سنتی و اصل ایرانی بوده است . در این طرح شاهان ایرانی در حال مبارزه با حیوانات وحشی به نمایش گذاشته می شدند که در واقع شاهان ، سمبلی از قدرت و هیبت بوده اند . در این طرح ، شاهان به دنبال حیواناتی بوده اند که در حال فرار هستند و یا اینکه شاهان این حیوانات را شکار کرده اند .
فروش فرش های طرح شکارگاه
این طرح ههای زیبا و اصیل ایرانی ، جزء فرش های لوکس به حساب می آیند و در گذشته قالی دستباف طرح شکارگاه در منازل اعیانی بوده است . با تولید فرش های ماشینی زیبا و ظریف و لوکس ، این طرح ها به صورت ماشینی ریز بافت نیز تولید شدند و بدین صورت علاقه مندان به طرح های شکارگاه توانستند این طرح های زیبا را با قیمتی مناسب تر از قالی های دستباف خریداری کنند .
طرح شکارگاه ، یک طرح شلوغ و پرنگاره است که حتما باید با شانه و تراکم بالا بافته شود . فرش های های 1200 شانه طرح شکارگاه از تولیدات کارخانه فرش کاشان است که دستبافتگونه و ریز بافت می باشد و جزء فرش های لوکس به حساب می آید . ریز نقشی ف ریز بافتی ، دستبافتگونه بودن از ویژگی های این قالی 1200 شانه ماشینی است که برای دکوراسیون های مجلل و لوکس مناسب است .
فرش های 1200 شانه به دلیل تعداد بالای گره در طول و عرض آن ، بسان قالی های دستباف از لحاظ ظرافت و ریز نقشی و زیبایی است و کسانی که علاقه مند به قالی های دستباف هستند ولی توان خرید این قالی های نفیس را ندارند به سراغ محصولات ریز بافت و دستبافتگونه 1200 شانه می روند و از این قالی های دستبافتگونه زیبا بهره می برند .
از دیگر ویژگی های این قالی اصیل ایرانی ، کیفیت بالای آن است که با الیاف آکریلیک هیت ست شده بافته شده است و درخشانی فرش را زیادتر کرده است و علاوه بر مقاومت و استحکام فرش ، محصول ، زیباتر جلوه می کند .
کارخانه فرش کاشان که یکی از بزرگترین تولید کنندگان شهرستان کاشان می باشد توانسته است این طرح زیبا را با قیمتی مناسب و به قیمت درب کارخانه و تولیدی به فروش برساند . این کارخانه ، تمامی محصولات باکیفیت با قیمتی ارزانتر از بازار عرضه می کنند . دلیل این امر ، فروش مستقیم و بدون واسطه است . در فروش مستقیم فرش کاشان ، مدیران با مشتریان در ارتباط هستند و هیچ واسطه و میانجی گری وجود ندارد و تمامی محصولات به قیمت عمده به فروش می رسد . کارخانه فرش کاشان ، به دلیل تولید متنوع ترین طرح ها ، طرح ها و نگاره هایی که در بازار فرش به ندرت یافت می شوند ، اقدام به فروش اینترنتی فرش کاشان کرده است تا تمامی هموطنان عزیز بتوانند طرح مورد نظر خود را با کمترین هزینه و در کمترین زمان خریداری کنند .

برچسب
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  شیوه های پرداخت فرش کاشان
•  چه فرشی بخرم ؟
•  مقایسه فرش پلی استر فیلامنت و فرش اکریلیک
•  عوامل پرزدهی فرش اکریلیک
•  نکات مهم و ضروری برای رفع کیسی فرش
مشاوره و پشتیبانی فرش ماشینی کاشان
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه