برای مشاهده لیست بروز قیمت فرش ها کلیک نمایید : شنبه ۰۱/۷/۹

فرش کاشان
کارخانه فرش ماشینی کاشان

» ویژگی های خرید فرش از کارخانه

خرید فرش از کارخانه

کارخانه های بسیاری در شهرستان کاشان وجود دارند که به تولید فرش ماشینی کاشان مشغول هستند . امروزه بهترین نوع خرید ، خرید مستقیم فرش می باشد . این خرید مستقیم شامل خرید حضوری و خرید آنلاین می باشد . یکی از مهمترین دلایلی که سبب می شود افراد ، خرید مستقیم را انتخاب کنند ، دستیابی به فرش های ماشینی به قیمت کارخانه می باشد .

ویژگی های خرید فرش از کارخانه
با وجود گسترده شدن خرید و فروش های آنلاین ، هنوز هستند خریدارانی که باید به صورت حضوری ، فرش را خریداری کنند . این افراد ترجیح می دهند به جای رفتن به فروشگاه های آنلاین ، کیفیت و زیبایی فرش را از نزدیک مشاهده و لمس کنند و نسبت به خرید آن اقدام کنند .
خرید فرش از کارخانه ، مزایای بسیاری دارد . در این نوع خرید فرد می تواند از نزدیک با انواع طرح ها و نقشه ها آشنا شود ، کیفیت و جنس نخ خاب را بررسی کند ، به برچسب پشت فرش نگاهی بیندازد و حتی در مورد قیمت فرش با مدیر فروش چانه بزند . در این نوع خرید بر خلاف خرید از فروشگاه های سراسر شهر ، فرد از خرید محصولات تقلبی در امان است . ولی این نوع خرید نیازمند صرف وقت بسیار است . خریدار باید برای خرید ، وقت کافی بگذارد تا به کارخانه برود و خرید را انجام دهد .
در خرید فرش از کارخانه ، فرد نمی تواند در یک جلسه تمامی طرح ها و رنگ ها را ببیند و حتی نمی تواند قیمت محصولات را با دیگر کارخانه ها و فروشگاه ها مقایسه کند .
به همین دلیل کارخانه های بزرگ ، در کنار فروش حضوری ، فروش اینترنتی فرش را نیز قرار داده اند .  این نوع خرید برای افرادی است که وقت کافی برای رفتن به کارخانه را ندارند و یا اینکه مسافت ها از کارخانه مورد نظر دور هستند و رفتن به کارخانه برای آن ها ، هزینه زیادی را ایجاد می کند . در خرید اینترنتی فرش که همان  خرید مستقیم است ، خریدار به راحتی در منزل خود می نشیند و به وب سایت مورد نظر مراجعه می کند ، انواع طرح ها و رنگ ها را ببیند ، با دیگر تولیدی ها مقایسه کند و نسبت به خرید اقدام کند . حتی به افرادی که خرید های اینترنتی را قبول ندارند پیشنهاد می شود به دلیل اینکه امروزه تنوع طرح و رنگ بالاست و خریدار نمی تواند در یک جلسه تمامی طرح ها و نگاره ها را ببیند ، اول به وب سایت کارخانه مد نظر مراجعه کند و تمامی طرح ها و نقشه ها با شانه و تراکم های مختلف را ببیند و سپس برای خرید فرش از کارخانه به صورت حضوری اقدام کند .
خرید فرش به صورت آنلاین
کارخانه فرش کاشان ، در کنار خرید حضوری ، خرید اینترنتی فرش کاشان را قرار داده است . کاشان یکی از مهمترین شهرهای تولید کننده فرش ماشینی است  که مشتریان بسیاری از اقصی نقاط کشور این شهر را برای خرید انتخاب می کنند . فرش های با کیفیت کاشان با زیبایی تمام در دکوراسیون خود نمایی می کنند . تولید کنندگان این شهرستان ، طرح ها و نگاره های قالی های دستباف ایرانی را که محبوب تمامی جهانیان است را به صورت فرش های دستبافتگونه تولید کرده اند . فرش های کاشان ، از نظر کیفیت و زیبایی زبانزد تمامی جهانیان است .
کارخانه فرش کاشان توانسته است در تولید فرش های دستبافتگونه کاشان با کیفیت عالی موفق عمل کند . این کارخانه جدیدترین طرح ها و نگاره ها را به صورت فرش های باکیفیت عرضه می کند . تا چند سال اخیر ، فروش این کارخانه به صورت حضوری بود تا اینکه با بالا رفتن تنوع محصولات ، این کارخانه تصمیم گرفت تا خرید آنلاین فرش کاشان را در اختیار هموطنان عزیز بگذارد . خرید آنلاین فرش نیز یکی دیگر از خرید های مستقیم است که در این نوع خرید به دلیل ارتباط مستقیم مشتری با فروشنده ، فرش به قیمت درب کارخانه عرضه می شود و مشتری می داند که فرش اصل را از مدیر فروش خریداری می کند و می داند که از خرید فرش های تقلبی در امان است .
فروشگاه فرش کاشان ، در فروش های آنلاین ، تمامی محصولات را با ضمانت نامه ، گارانتی چندین ساله به فروش می رساند . تمامی محصولات در حین ارسال بیمه می شوند و هزینه ارسال بر عهده شرکت می باشد .
در وب سایت فروشگاه فرش کاشان ، فرش های 1500 شانه ، فرش های 1200 شانه ، فرش های 1000 شانه ، و فرش های 700 شانه کاشان با طرح ها و نگاره های زیبا در رنگبندی متفاوت به قیمت درب کارخانه عرضه می شوند . تمامی این محصولات به دلیل بافته شدن با الیاف آکریلیک وبهترین دستگاه های تولید ، با بالاترین کیفیت تولید می شوند . افراد می توانند برای خرید ، خرید فرش از کارخانه و یا خرید از فروشگاه آنلاین را انتخاب کنند . در خرید حضوری فرش  ، مشتری باید با مشاره تلفن های  واحد فروش و سفارشات : 03155443197 - 03155443195

مشاوره و پشتیبانی : 09133602885 تماس بگیرد و ساعت مراجعه با کارخانه را اعلام نماید .

برچسب
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  فرش خوب چه مارکی بخرم ؟
•  هنگام خرید اینترنتی فرش چگونه اعتماد کنیم ؟
•  تاثیر بسته بندی فرش ماشینی در جابجایی و سلامت فرش خریداری شده
•  شیوه های پرداخت فرش کاشان
•  راهنمای انتخاب بهترین شانه و تراکم برای فرش های ماشینی
مشاوره و پشتیبانی فرش ماشینی کاشان
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه