برای مشاهده لیست بروز قیمت فرش ها کلیک نمایید : یکشنبه ۰۱/۷/۱۰

فرش کاشان
کارخانه فرش ماشینی کاشان

» مدل فرش اتاق کودک

فرش اتاق کودک

کارخانه فرش کاشان به عنوان یکی از تولید کنند گان فرش ماشینی در شهرستان کاشان توانسته موفیقت های خوبی را کسب کند و از فرش های خود فروش خوبی را داشته باشد . یکی از پر فروش ترین زیر شاخه های فرش های ماشینی این شرکت فرش اتاق کودک می باشد و شما می توانید انواع مدل های فرش کودک را در آن مشاهده کنید . از مواردی که امروزه والدین زیاد باید به آن توجه کنند این است که  برای انتخاب فرش اتاق کودک اجازه بدهند خود بچه ها آن را انتخاب کنند زیرا تاثیر به سزایی روی کودک می گذارد .
ویژگی های فرش اتاق کودک
با توجه به این که کودکان و خرد سالان بیشتر در معرض آلودگی و بیماری قرار می گیرند پس فرش اتاق کودک باید از مواد سالم و استاندارد درجه یک استفاده شود .  بنابراین در تولید  فرش ماشینی اتاق کودک از بهترین  و مرغوب ترین الیافی که با پوست آن ها سازگار باشد و حساسیت های پوستی و تنفسی در آن ها ایجاد نکند استفاده می شود .
الیاف آکریلیک هیت ست شده یک الیاف بدون پرز بوده که می تواند جایگزین خوبی برایسایر الیاف ها باشد . اگر بخواهیم به ویژگی های الیاف آکریلیک اشاره کنیم باید بگوییم که :
1-     الیاف آکریلیک در مقابل دیگر الیاف ها دمای ذوب بالایی دارد بنابراین در مقابل حرارت و گرما مقاوم تر و مستحکم تر است .
2-     این الیاف قابل رنگرزی نیست .
3-     شفافیت زیاد ، مقاومت کششی بالا
4-     مقاومت در برابر اسید ها و خوردگی
5-     ضد آلرژی و حساسیت بدن
در تولید فرش های ماشینی اتاق کودک از متنوع ترین و زیبا ترین طرح های کارتونی محبوب بین کودکان استفاده شده است . این موضوع در امر روانشناسی از جایگاه ویژه ایی برخوردار است و موجب پرورش ذهنی و ایجاد خلاقیت در کودکان می شود .
فرش های ماشینی اتاق کودک در دو شاخه قرار می گیرند :
 1- فرش اتاق پسرانه             2- فرش اتاق دخترانه
ارتفاع نخ خاب فرش های ماشینی کودکانه بلند است زیرا از آن جایی که بچه ها شیطون و بازیگوش هستند ، در صورت برخورد با زمین برای آن ها مشکلی پیش نیاید . فرش های اتاق کودک در انواع طرح های مورد علاقه کودکان دختر و پسر بافته و تولید می شود . فرش های اتاق کودک را در شانه و تراکم پایین با استفاده از الیاف ارزان قیمت اما در عین حال با کیفیت  تولید می کنند تا از نظر اقتصادی فرشی مناسب و ارزان قیمت برای خانواده ها باشد .
فرش های که برای سیسمونی هستند بسیار نرم و لطیف می باشد و خانواده ها می توانند بدون هیچ نگرانی آن ها را برای کودکان دلبندشان خریداری کنند و دیگر نگران آن نباشند که ممکن است الیاف به کار رفته در فرش برای کودکان مضر باشد . کارخانه فرش کاشان در زمینه تولید فرش های ماشینی کودکانه نیز توانسته جایگاه خوبی را پیدا کند و در این زمینه موفق باشد .
 تمامی محصولات این شرکت با استفاده از پیشرفته ترین و به روز ترین دستگاه هایی که از کشور بلژیک خریداری می شوند تولید می شوند و از ویژگی خوبی که این دستگاه دارد این است که سرعت عمل و دقت بالایی دارد و درصد اشتباه را به طور چشمگیری کاهش می دهد ( تقریبا به صفر می رساند ) .
انواع طرح های فرش ماشینی کودک که شرکت فرش کاشان آن ها را تولید کرده است :
1-    فرش ماشینی اتاق کودک طرح کلاه قرمزی
2-    فرش ماشینی اتاق کودک طرح مرد عنکبوتی
3-    فرش ماشینی اتاق کودک طرح دختر توت فرنگی
4-    فرش ماشینی اتاق کودک طرح پاندا
5-    فرش ماشینی اتاق کودک طرح باب اسفنجی
6-    فرش ماشینی اتاق کودک طرح کیتی
به عنوان مثال : فرش ماشینی اتاق کودک طرح کیتی ، طرحی دخترانه و زیبا می باشد و از این طرح در اتاق دختران خیلی استفاده می شود . در بافت این فرش از 8 رنگ اصیل و زیبا استفاده شده است و برای این که کودکان دارای پوستی لطیف و حساس هستند الیاف به کار رفته در این فرش ، الیاف آکریلیک هیت ست شده که بدون پرز می باشد استفاده شده است .
خرید فرش اتاق کودک از کارخانه فرش کاشان
شرکت فرش کاشان تمای محصولات خود به صورت حضوری و غیر حضوری عرضه می کند . شما می توانید این فرش های زیبا را در طرح و نگاره های متنوع و زیبا در ابعاد استاندارد و غیر استاندارد به صورت حضوری در کارخانه به قیمت درب کارخانه خریداری کنید . همچنین می توانید با مراجعه به سایت فروشگاه آنلاین فرش کاشان ، فرش مورد نظر خود را انتخاب و جهت خرید با واحد فروش هماهنگ کنید تا به قیمت درب کارخانه خریداری کنید و از خدمات ویژه ایی که این شرکت برای مشتریان خود نظیر : ارسال ایگان کالا درب منزل و ضمانت نامه معتبر و کتبی فرش بهر مند شوید .

برچسب
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  قیمت فرش ماشینی 1200 شانه کاشان بر چه اساسی تعیین می شود ؟
•  بهترین فرش از نظر کیفیت ، تراکم و نخ چیست ؟
•  قیمت فرش 1200 شانه تراکم 3600 گل برجسته کاشان
•  فرش خوب چه مارکی بخرم ؟
•  استفاده از مکانیزم و روشهای نوین نگهداری فرش در موزه فرش
مشاوره و پشتیبانی فرش ماشینی کاشان
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه