برای مشاهده لیست بروز قیمت فرش ها کلیک نمایید : شنبه ۰۱/۷/۹

فرش کاشان
کارخانه فرش ماشینی کاشان

» فرش استوک و یا فرش های ته انباری

فرش ته انباری

استوک در لغت به معنای ته ابناری و یا کالای موجود در انبار می باشد . برخی بر این باورند که منظور از فرش های استوک یعنی فرش های دست دوم می باشد . در صورتی که چنین نیست . فرش های استوک در حقیقت همان فرش های ته ابناری می باشند که کاملا دست نخورده هستند و در بسته بندی های اولیه به فروش می رسند .
خرید فرش ماشینی استوک
در بازار فرش ، منظور از استوک ، فرش هایی هستند که تولیدشان بنابر دلایلی متوقف شده است . محصولات ته ابناری و یا استوک کاملا بدون خط و خش بوده و با نو تفاوتی ندارد . فرش هایی که با تعداد رنگ محدود و نقشه های بدون پشت بافته شده باشند با قیمتی ارازنتر عرضه می شوند . در حقیقت نقشه و طرح فرش های استوک دیگر تولید نمی شود .
محصولی تولید می شود و بعد از فروش این محصول ، به تعداد باقیمانده آن محصول در انبار ، استوک یا ته انباری گفته می شود که با قیمتی بسیار ارزانتر از قبل فروخته می شود .
خرید فرش های استوک برای کسانی مناسب هست که به دنبال خرید فرش های ارزان می باشند . در حقیقت این افراد به دنبال آیتم قیمت هستند و قیمت فرش مهم تر از زیبایی طرح و نگاره می باشد . به این افراد توصیه می شود که به کارخانه فرش و یا فروشگاه اینترنتی مراجعه کرده و از مدیر فروش در مورد فرش های ته انباری سوال کرده .
فرش های استوک را می توان در شانه و تراکم های مختلف یافت . چه بسا یک طرح از فرش 1500 شانه دیگر تولید نمی شود و این طرح به شاخه محصولات استوک وارد می شود .
خریداران باید قبل از خرید فرش های استوک ، کاملا محصول را بررسی کنند تا عیب و یا مشکل فنی نداشته باشد . به برچسب پشت محصول دقت کنند که فاقد خط خوردگی و یا تاخوردگی باشد .
فرش های استوک از نظر طرح و نقشه جدید نمی باشند و دارای طرح ها و نگاره هایی هستند که در بازار فرش دیگر تولید نمی شود ولی از نظر کیفیت نباید با فرش های جدید و به روز تفاوتی داشته باشند . این محصولات باید درجه یک باشند . خرید فرش های ته انباری را باید از کارخانه معتبر انجام داد . کارخانه های معتبر ، محصولات خود را با بهترین الیاف تولید می کنند .
کارخانه فرش کاشان ، مفتخر است که جدیدترین طرح ها و نگاره ها را به بازار فرش وارد می کند . طرح های قدیمی و نقشه هایی که دیگر تولید نمی شوند همه با کیفیت عالی و با قیمتی ارزان عرضه می شوند . فرش های ته ابناری و یا فرش های استوک برای مساجد ، خوابگاه ها ، مکان های پررفت و آمد و برای کسانی که به دنبال فرش های ارزان قیمت هستند مناسب می باشد .
اگر به دنبال فرش های ارزان با کیفیت عالی هستید به وب سایت فروشگاه فرش کاشان مراجعه کنید و یا با شماره تلفن واحد فروش و سفارشات : 03155443197 - 03155443195
مشاوره و پشتیبانی : 09133602885 تماس بگیرید . 

خریداران می توانند فرش های ته انباری را با قیمت درب کارخانه و به قیمت تولیدی خریداری کنند .

برچسب
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  فرش ماشینی خوب از کجا بخرم ؟
•  ارسال سریع فرش و ارسال رایگان فرش ماشینی به سراسر کشور
•  آیا قیمت فرش ماشینی 1200 شانه 8 رنگ تاثیری در کیفیت آن دارد یا نه؟
•  بررسی درجه کیفیت فرش ماشینی
•  چه فرشی بخرم ؟
مشاوره و پشتیبانی فرش ماشینی کاشان
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه