برای مشاهده لیست بروز قیمت فرش ها کلیک نمایید : یکشنبه ۰۱/۷/۱۰

فرش کاشان
کارخانه فرش ماشینی کاشان

» فرش طرح باغ ارم فرش 1000 شانه

فرش مدل باغ ارم فرش 1000 شانه

محبوبیت و مرغوبیت فرش های 1000 شانه به دلیل ریز بافت بودن و متعادل بودن قیمت آن ها نسبت به محصولات 1200 شانه و 1500 شانه است . ریز بافتی طرح و نگاره آن و دستبافتگونه بودن فرش های هزار شانه دلیلی است برای بالا بودن تقضای خرید آن ها . نقشه ها و طرح هایی که در دکوراسیون غوغا به پا می کنند .
کسانی که به دنبال فرش های دستبافتگونه ظریف و ریز بافت هستند توصیه می شود که قالی های 1000 شانه را خریداری کنند . چون هم کیفیت بالای 700 شانه را دارد و هم ریز بافتی و ریز نقشی محصولات 1200 شانه را . در حقیقت 1000 شانه محصولی است ما بین 700 شانه و 1200 شانه . کارخانه فرش کاشان ، این فرش های لوکس را در طرح ها و نگاره های مختلف و در تراکم 3000 تولید می کند . یکی از پر فروش ترین طرح های فرش 1000 شانه ، طرح باغ ارم است .
فرش طرح باغ ارم فرش 1000 شانه
آشنایی بیشتر افراد با دنیای مجازی سبب شده است تا خریداران قبل از خرید طرح مورد نظر ، آن را در دنیای وب سرچ کنند و پس از دیدن آن در فروشگاه های آنلاین ، تصمیم به خرید آن کنند . فرش طرح باغ ارم ، جز نقشه های شلوغ است . این طرح که از جدیدترین فرش سال 98 است ، به صورت فرش 1000 شانه 8 رنگ و فرش 1000 شانه 10 رنگ توسط کارخانه فرش کاشان تولید می شود به دلیل داشتن 1000 گره در یک متر از عرض و 3000 گره در یک متر از طول ، دارای ظرافت ، زیبایی بالایی است و بسیار توپر و مستحکم است .
این طرح زیبا که لایق خانه های ایرانی است به دلیل استفاده از الیاف آکریلیک هیت ست شده در بافت نخ خاب و پنبه در بافت نخ تار و پود آن ، جز فرش های درجه یک 1000 شانه محسوب می شود .
در کنار توجه به زیبایی طرح و نگاره توصیه کارشناسان فرش کاشان این است که به جنس و نوع الیاف به کار رفته در محصولات نیز دقت کنید . طرح باغ ارم اگر با الیاف پلی استر بافته شده باشد چون دارای پرزدهی بالایی است و کیفیت نخ پایین است ، زیبایی چندانی ندارد . ولی الیاف اکریلیک چون بدون پرز هستند و نازکتر می باشند بهترین الیاف برای بافت طرح های شلوغ و نگاره های پر می باشند .
تفاوت 1000 شانه 8 رنگ باغ ارم با 1000 شانه 10 رنگ در تعداد رنگ ها و هارمونی آن با دیگر وسایل منزل می باشد وگرنه از نظر کیفیت هر دو جز محصولات درجه یک هستند .
این فرش طرح ایرانی در اندازه و ابعاد فرش 6 متری ، فرش 9 متری و فرش 12 متری عرضه می شود . کارخانه فرش کاشان امکان بافت این طرح زیبا را در اندازه های دلخواه مشتری دارد .
فرش مدل باغ ارم کرم برای فضاهای کوچک و دلباز و فرش طرح باغ ارم سرمه ای برای فضاهای بزرگتر و دلبازتر مناسب می باشد .
قیمت فرش هزار شانه مدل باغ ارم
قیمت فرش 1000 شانه مدل باغ ارم در وب سایت فرش کاشان به قیمت درب کارخانه و تولیدی است . یکی از سیاست هایی که این فروشگاه در پایین آوردن قیمت فرش های هزار شانه به کار برده است این است که تمامی طرح ها را با بالاترین کیفیت به صورت مستقیم و بدون واسطه به فروش می رساند . وقتی صحبت از فروش مستقیم به میان می آید یعنی فروش بی واسطه و ارتباط مستقیم تولید کننده با مشتری . این فروش مستقیم شامل فروش حضوری و فروش آنلاین است . در هر دو صورت تمامی محصولات با ضمانت نامه و بیمه نامه و گارانتی چندین ساله ارائه می شود تا اگر بعد از چندمدتی فرش ها کیفیت خود را از دست دادند مشتری با ارائه این ضمانت نامه بتواند خسارت خود را از کارخانه بازگیرد .
در خرید اینترنتی فرش 1000 شانه باغ ارم ، ارسال به صورت رایگان می باشد و در صورت درخواست مشتری ، درب منزل تحویل مشتری خواهد شد .

برچسب
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  فرش آشپزخانه عروس و داماد
•  چرا در اروپا از قالیچه های ایرانی استفاده می شود ؟
•  نکات مهم و ضروری برای رفع کیسی فرش
•  آنچه باید در مورد خرید فرش ماشینی ارزان بدانید
•  علت زردی ریشه در فرش ماشینی و چگونگی رفع آن
مشاوره و پشتیبانی فرش ماشینی کاشان
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه