برای مشاهده لیست بروز قیمت فرش ها کلیک نمایید : دوشنبه ۰۱/۷/۴

فرش کاشان
کارخانه فرش ماشینی کاشان

» عرضه فرش 1500 شانه کاشان با چند طرح بسیار زیبا آغاز شد

فرش 1500 شانه تراکم 4500

این روزها استفاده از فرش های ماشینی به خصوص فرش های ایرانی به قدری افزایش پیدا کرده است که مشتریان زیادی تقاضای تولید فرش هایی با طرح های جدید از شرکت های فرش را دارند تا بتوانند با طرح های جدید خانه خود را زیبا و به روز کنند . تا به امروز تمام فرش های ماشینی که توسط شرکت های فرش تولید شده است جزء جدید ترین و پر فروش ترین فرش های سال بوده و مشتریان و خریداران زیادی را به سمت خود جذب کرده است .
امروزه با گذشت زمان و تغییر سبک زندگی مردم ، طبیعی است که طرح های قبلی به عنوان یک سری طرح های قدیمی طرفداران و مشتریان زیادی نداشته باشد . به همین خاطر است که شرکت های فرش این روزها به دنبال تولید جدید ترین طرح ها روی نقشه های فرش هستند تا بتوانند مانند قبل مشتریان خود را راضی نگه دارند و همچنین تعداد آن ها را افزایش دهند .  ایران به دلیل این که سال هاست در زمینه تولید و فروش فرش های ماشینی و همچنین دستبافت گونه فعالیت می کند به عنوان پایتخت فرش شناخته شده در سطح جهان می باشد .
کارخانجات و شرکت های تولید کننده فرش زیادی در کاشان مشغول به فعالیت هستند ، یکی از شرکت هایی که این روزها فعالیت های چشم گیری داشته و موفقیت های زیادی در زمینه خرید و فروش فرش های ماشینی به دست آورده است و به عنوان بزرگ ترین و معتبرترین شرکت های فرش در کاشان شناخته شده است ، شرکت فرش کاشان می باشد . این شرکت این روزها با در نظر گفتن نیاز تمام مشتریان خود ، فرش های خود را در جدید ترین و زیبا ترین طرح ها و نقش و نگارها وارد بازار فرش می کند و به فروش می رساند .
فرش های ماشینی کاشان در شرکت فرش کاشان

همان طور که قبلا هم به این موضوع اشاره کردیم ، شرکت فرش کاشان فرش های خود را در جدید ترین طرح و رنگ تولید و به دست مشتریان خود می رساند . این شرکت فرش های خود را به صورت فرش های ماشینی 500 شانه کاشان ، فرش های ماشینی 700 شانه کاشان ، فرش های ماشینی 1000 شانه کاشان ، فرش های ماشینی 1200 شانه کاشان و فرش های ماشینی 1500 شانه کاشان تولید می کند که طرفداران و مشتریان زیادی را به خود جذب کرده است .
شاید از این موضوع اطلاع داشته باشید که فرش ها در شانه و تراکم های مختلف بافته می شود و این را بدانید که هرچه شانه و تراکم فرش افزایش پیدا کند زیبایی ، ظرافت ، لطافت ، وزن و کیفیت آن به مراتب افزایش پیدا می کند . معمولا در بافت فرش های 1200 شانه و فرش های 1500 شانه از الیاف و نخ های درجه یک و مرغوب آکریلیک استفاده می شود که باعث می شود این نوع فرش ویژگی های به خصوصی را به خود بگیرد .
فرش های ماشینی 1200 شانه و فرش های ماشینی 1500 شانه هنگامی که در فرایند هیت ست شدن قرار می گیرند خاصیت ضد پرزدهی و ضد حساسیت را شامل می شوند همچنین مقاومت بیشتری در برابر گرما ، حرارت و رطوبت پیدا می کنند . این نوع فرش ها قابلیت شست و شو دارند و هنگام شست و شو رنگ خود را از دست نمی دهند و رنگ و آب ثابتی دارند . همه این ها به دلیل استفاده از مرغوب ترین و بهترین الیاف در بافت فرش می باشد .

عرضه فرش 1500 شانه کاشان با چند طرح بسیار زیبا آغاز شد .
این روزها فرش های ماشینی 1500 شانه به دلیل زیبایی خاص و منحصر به فردی که دارند و همچنین در جدید ترین طرح ها بافته می شوند مشتریان زیادی را به خود جذب کرده اند . به دلیل تقاضای روز افزون مردم برای خرید فرش های ماشینی 1500 شانه ، بیشتر شرکت ها تمرکز خود را روی تولید و بافت فرش های 1500 شانه گذاشته اند و به موفقیت رسیده اند . شرکت فرش کاشان هم این روز ها بیشترین فرش های خود را با استفاده از دستگاه ها و ماشین آلات مخصوص 1500 شانه تولید می کنند تا مشتریان خود را راضی نگه دارد .
شرکت فرش کاشان چند روزی است طرح های جدید و به روزی را برای تولید انتخاب کرده است و به نظر می آید که این طرح ها جزء  پرطرفدارترین و پرفروش ترین طرح های سال باشد . فرش های 1500 شانه در تراکم های مختلفی بافته می شود که جدید ترین آن و معروف ترین آن فرش های 1500 شانه با تراکم 4500 می باشد یعنی یکی از جدید ترین دستاورد های صنعت فرش ماشینی کاشان . این فرش به دلیل تراکم بالایی که دارد ظرافت فوق العاده ای دارد و همین باعث شده تا فروش بیشتری نسبت به سایر فرش های ماشینی داشته باشد .
جدید ترین طرح های فرش 1500 شانه دارای ظرافت و زیبایی بسیار لوکسی می باشند و مانند پارچه هایی زیبا ، طرح های آن با فشردگی بالا روی فرش نقش بسته است . این فرش ها به دلیل فشردگی بالایی که دارند جای اجسام سنگین را به خود نمی گیرند و به هیچ عنوان کوبیده و یا شسکته نمی شوند .
شرکت فرش کاشان ، عرضه فرش های 1500 شانه با طرح های بسیار زیبا را آغاز کرد که شما مشتریان عزیز می توانید این طرح های بسیار زیبا را با مراجعه به سایت فرش کاشان تماشا و در صورت نیاز خریداری کنید .        
خرید فرش از فروشگاه اینترنتی شرکت فرش کاشان
شرکت فرش کاشان فرش های خود را به صورت اینترنتی و به صورت حضوری درب نمایشگاه به فروش می رساند . این شرکت بیشتر برای این که مشتریان خود را راضی نگه دارد و در هر شرایطی که هستند بتوانند فرش مورد نظر خود را سفارش و خریداری کنند ، فروشگاه اینترنتی شرکت فرش کاشان را ، راه اندازی کرد و تا به الان مشتریان خود را راضی نگه داشته و هم خودش از طریق فروش اینترنتی درآمد قابل توجه ای را کسب کرده است . شما می توانید با خرید فرش به صورت اینترنتی از شرکت فرش کاشان از خدماتی که این شرکت در اختیار شما قرار خواهد داد بهره مند شوید ، نمونه ای از این خدمات می توانیم به ارسال رایگان فرش درب منزل و ضمانت نامه کتبی و معتبر اشاره کنیم . توجه داشته باشید این شرکت به دلیل این که فرش های خود را به صورت مستقیم از کارخانه به فروش می رساند قیمت های مناسبی را برای فرش های خود در نظر گرفته است یعنی فرش های خود را به قیمت درب کارخانه به فروش می رساند .

برچسب
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  مشخصات یک فرش ماشینی خوب
•  روش های از بین بردن جای مبلمان از روی فرش ماشینی
•  استخدام در فرش کاشان
•  بررسی درجه کیفیت فرش ماشینی
•  مقایسه فرش پلی استر فیلامنت و فرش اکریلیک
مشاوره و پشتیبانی فرش ماشینی کاشان
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه