برای مشاهده لیست بروز قیمت فرش ها کلیک نمایید : شنبه ۰۱/۷/۹

فرش کاشان
کارخانه فرش ماشینی کاشان

» خرید انواع فرش ماشینی از کارخانه

خرید انواع فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان

کارخانه فرش کاشان مفتخر است که تولید کننده و عرضه کننده انواع فرش ماشینی کاشان می باشد . فرش های ماشینی این روزها به دلیل تنوع بالایی که در طرح و رنگ دارند مورد استقبال بسیاری قرار گرفته اند و خرید قالی های دستباف کمتر از گذشته شده است . تولید فرش های دستبافتگونه که از نظر زیبایی همسان قالی های دستباف هستند سبب تقاضای بالای آن ها شده است . امروزه کمتر کسی است که به سراغ فرش های 350 شانه و یا 500 شانه برود . همه می دانند که با بالا رفتن شانه و تراکم ، زیبایی ، ظرافت و کیفیت فرش بالا می رود . شانه که در حقیقت همان تعداد گره هایی است که در یک متر از عرض فرش زده می شود و تراکم تعداد گره هایی است که در یک متر از طول فرش زده می شود . هرچه تعداد این گره ها بیشتر باشد قالی منسجم تر و ظریف تر می شود . به همین دلیل است که طرح ها و نگاره های بسیار ریز و ظریف را به صورت 1200 شانه و یا 1500 شانه می بافند .
خرید انواع فرش ماشینی از کارخانه
محصولاتی که یا شانه و تراکم بالا بافته می شوند تقاضای بیشتری نسبت به محصولات با شانه و تراکم کمتر دارند . به همین دلیل است که افراد برای خرید ، کارخانه ای را انتخاب می کنند که به تولید انواع فرش ماشینی بپردازد . تولید فرش های باکیفیت با شانه و تراکم بالا نیازمند دستگاه های پیشرفته و مجهز و بهترین الیاف بافت ظریف و مستحکم و همچنین نیروی انسانی خبره و زیر دست است که کار هر کارخانه ای نیست .
کارخانه فرش کاشان توانسته است زیباترین طرح ها و نگاره ها را در شانه و تراکم های مختلف تولید کند . محصولات 500 شانه ، طرح 700 شائه ، فرش های 700 ، محصولات 1200 شانه و فرش های 1500 شانه زیبا همگی از تولیدات این کارخانه می باشد .
این کارخانه توانسته است به نیاز اکثر خریداران پاسخ دهد و برای تمامی قشرهای جامعه ، فرش تولید کند . چه بسا افرادی هستند که از فرش می خواهند تنها به عنوان کف پوش استفاده کنند و یا اینکه برای خوابگاه ها و مساجد می خواهند . این افراد می توانند محصولات 500 شانه و طرح 700 شانه را که دارای ضخامت بالا و ظرافت کمتری است انتخاب کنند .
فرش های 700 شانه ظرافت بیشتری نسبت به 500 شانه دارند و دارای ضخامت عالی تری نسبت به محصولات 1200 و 1500 دارند . قیمت فرش های 700 شانه کارخانه فرش کاشان در کنار کیفیت بالا و زیبایی طرح سبب شده است تا خریدارانی که به دنبال قیمت مناسب با زیبایی هستند برای خرید این نوع فرش را انتخاب کنند .
ولی بسیاری از خریداران به جنبه زیبایی طرح و نگاره و ظرافت فرش بیشتر اهمیت می دهند و ضخامت قالی برایشان مطرح نیست . این افراد فرش را برای پذیرایی و دکوراسیون های مجلل می خواهند و دوست دارند که فرش پهن شده در فضای منزلشان زیبایی داشته باشد . به این افراد فرش های 1000 شانه ، 1200 و 1500 شانه کارخانه پیشنهاد می شود . تمامی این محصولات با بهترین دستگاه های پیشرفته HCI بافته شده است و نخ خاب آن ها آکریلیک هیت ست شده و نخ تار و پود آن ها پنبه است .
کارخانه فرش کاشان ، خرید اینترنتی انواع فرش ماشینی از کارخانه را در کنار خرید حضوری قرار  داده است تا خریدارانی که مجبورند برای خرید فرش کاشان مسافت ها راه را طی کنند ، بتوانند در کمترین زمان به فرش مورد نظر خود دسترسی پیدا کنند . خرید از وب سایت فرش کاشان راحت است . تمامی محصولات بر اساس شانه و تراکم در صفحه اصلی دسته بندی شده است و افراد می توانند بر حسب نیاز خود به انتخاب انواع فرش ماشینی از کارخانه بپردازند . در حقیقت خرید اینترنتی همان خرید از کارخانه فرش کاشان است و این وب سایت مستقیم زیر نظر مدیران کارخانه می باشد .
ضمانت نامه ، بیمه نامه ، گارانتی ، ارسال رایگان فرش ، ضمانت عودت محصول در صورتی که فرش عیب دار باشد از خدمات کارخانه فرش کاشان به خریداران است .

برچسب
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  قیمت بروز فرش ماشینی کاشان
•  فرش ماشینی اصیل تبریز چه نوع فرشی است ؟
•  در فرش های ماشینی از چند رنگ استفاده می شود؟
•  از بین بردن جای مبلمان و وسایل سنگین از روی فرش
•  شرایط بازگشت یا عودت فرش
مشاوره و پشتیبانی فرش ماشینی کاشان
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه