برای مشاهده لیست بروز قیمت فرش ها کلیک نمایید : شنبه ۰۱/۷/۹

فرش کاشان
کارخانه فرش ماشینی کاشان

» راهنمای خرید فرش عروس با تخفیف ویژه فرش و کیفیت بالا

خرید فرش جهیزیه عروس با تخفیف ویژه

کارخانه فرش کاشان در صدد است با توجه به بالا رفتن قیمت فرش های ماشینی و نگرانی خانواده ها از این قضیه ، تخفیفی برای خریداران فرش جهیزیه قرار دهد تا زوج های جوان به راحتی بتوانند زندگی خودشان را با شادمانی آغاز کنند .
یکی از سخت ترین خرید ها امروزه خرید جهیزیه است. با توجه به بالا رفتن سلایق و به تناسب گران تر شدن اقلام مورد نیاز، خرید جهیزیه بسیار برای خانواده ها سخت شده است. اما خرید یک جنس با کیفیت هرگز و در هیچ زمانی از مد نمی افتد. یکی از این کالاها خرید فرش است.
خرید فرش برای عروس دارای فاکتورهایی است که با توجه به اینکه سلایق متفاوت است اما خرید فرش با کیفیت برای هر سلیقه ای جز واجبات و ضروریات است. پس شما باید برای خرید فرش از مشخصات فرش ماشینی اطلاع داشته باشید که طبق آن ویژگی ها ، در مورد ظاهر فرش قضاوت کرده و آن چه را که برایتان مناسب است خریداری نمایید .
از آنجایی که فرش نقش به سزایی در منزل دارد باید شما فرش را متناسب با دکوراسیون خود انتخاب کنید . پس باید سبک دکور خودتان را مشخص کنید تا بتوانید فرش تان را متناسب با سبک دکورتان انتخاب نمایید .
در بازار فرش ماشینی انواع فرش ماشینی در دسته ها و سبک ها و طرح های مختلف ارائه شده که بد نیست بدانید هر کدام چه خصوصیاتی دارد تا مطمئن تر در دسته فرش مورد نظر خودتان به دنبال فرش مناسب خود بگردید .
در خرید فرش قیمت مناسب و کیفیت مناسب و طرح همیشه مد و رنگ مطابق با سایر وسایل منزل از جمله عوامل تعیین کننده است.
خریداران فرش عروس باید بدانند که در کنار توجه به قیمت فرش عروس و اینکه بتوانند فرش جهیزیه را با تخفیف ویژه خریداری کنند به آیتم های مهم دیگر از جمله کیفیت و زیبایی طرح و رنگ نیز توجه داشته باشند . با ما همراه باشید تا از جزییات کامل فرش های ماشینی اطلاعات مفیدی کسب کنید .
انواع فرش ماشینی
انواع فرش هایی که در ایران تولید می گردد ، فرش های لوکس ماشینی هستند که در انواع سبک های سنتی ، کلاسیک و مدرن تولید می گردد . این سبک ها با توجه به رنگ آمیزی و طرح هایی که با آن فرش بافته می شود  ، تعیین می گردد  وگرنه جنس نخ فرش ها یکی بوده و با نخ های متفاوت جنس های متفاوت فرش های ماشینی در بازار ارائه می گردد .
فرش زیبای عروس با تخفیف ویژه
فرش های اکریلیک و پلی استرکدم یک برای جهیزیه عروس بهتر است ؟
در همین ابتدا بگوییم که رایج ترین فرش هایی که در ایران بافته شده و خریداری می شود ، فرش های اکریلیک و پلی استر می باشند . فرش های اکریلیک قیمت بالاتر و کیفیت بالاتری از فرش های پلی استر دارند . اگر خواستار خرید فرش ارزان برای جهیزیه هستید ، از دسته محصولات پلی استر خرید خود را انجام دهید . این به معنی بد بودن فرش تان نیست . به این معنی است که ویژگی های مخصوص خود را داشته و نسبت به اکریلیک ماندگاری کمتری دارد .
این به این معنا نیست که هنگام خرید فرش تان از هر جنسی کیفیت بافت آن را بررسی نکنید و از درجه یک بودن و بدون عیب بودن فرش تان مطمئن نگردید.
برای اینکه ویژگی های فرش تان را بدانید :
اگر روی فرش تان دست کشیدید و دیدید دستان کمی به آن می چسبد و راحت روی آن سر نمی خورد بدانید که فرش تان پلی استر است . پلی استر به ابریشم مصنوعی موسوم است به همین دلیل الیاف آن براق و درخشنده هستند  و دارای سایه روشن هایی است که به خاطر ویژگی الیاف آن است .
مقاومت فرش های اکریلیک در برابر نور خورشید ، حرارت مستقیم و راه رفتن بالاتر است . اگر می خواهید فرشتان سالیان سال بدون تغییر ماندگار باشد ، اکریلیک خریداری کنید .
پلی استر مقاومت بالایی در برابر پاخوری ندارد و بعد از چند سال تخته و سفت می شود . اگر روی فرش دست کشیدید و الیاف از زیر دستتان مثل دانه های انار دانه دانه رد شد، بدانید که فرش تان اکریلیک است .
فرش های سنتی و کلاسیک و مدرن چیست ؟
فرش های سنتی در واقع فرش هایی هستند که از طرح های سنتی و قدیمی مثل لچک و ترنج ، افشان ، خشتی و سایر طرح هایی که در قدیم بافته می شده است، بافته می شوند .
لچک و ترنج همان رایج ترین نقشه ای است که در گذشته و امروز تحت نقوش سنتی در رنگ های مختلف بافته شده و خریداری می گردد. در مرکز ترنج های دایره ای یا بیضی شکل و لوزی شکل است و در اطراف ان حاشیه ای کشیده شده که در چهار گوشه ی آن گوشواره هایی قرار دارد که با الهام از پلان خانه های قدیمی که دور تا دور ان اتاق بوده و در مرکز حیاط کشیده شده است .
فرش های افشان ، فرش هایی هستند که دور تادور آن حاشیه بوده و در مرکز آن شاخ و برگ ها و گل های درهم کشیده شده است .
خشتی که یک نقشه ی بسیار اصیل و فاخر و زیباست ، فرشی است که در آن خانه های کوچک با شکل های هندسی یکسان یا متفاوت در کنار هم قرار گرفته و درون این خانه ها تصاویر مختلف یا یکسان قرار گرفته است .
اینها صرفا برای آگاهی شما از معروف ترین و رایج ترین نقشه های سنتی ایرانی بود که توضیح همه ی آنها در این مقاله نمی گنجد .

فرش های کلاسیک ، می توانند فرش های لوکس جدید و یا فرش های ساده ی قدیمی باشد .
فرش هایی مثل گلیم دستباف ، گبه ها و فرش های کهنه نما با رنگ های مرده و فرش های دستباف بیشتر دراین دسته قرار می گیرد. اگر بخواهیم در مورد محیط های کلاسیک و فرش های کلاسیک توضیح دهیم باید به دو نوع دکوراسیون اشاره کنیم .
محیط های کلاسیک هم می توان به نوع فاخر آن اشاره کرد و هم به نوع ساده و کهنه نمای آن . به این گونه که در نوع فاخر آن محیط پر از وسایل لوکس و مبلمان استیل و پر زرف و برق و مجسمه های دوران رنانس و اروپایی است . که فرش های فاخر دارای طرح های جدید الهام گرفته از طرح های قدیمی و دستکاری شده ی طرح های سنتی است که این طرح ها در میان فرش های ماشینی امروزی بیشتر به چشم می خورد و روزانه به تنوع انها افزوده می گردد .
و نوع قدیمی آن شامل محیط هایی است که افراد دوست دارند نوع خاصی از فضای قدیمی و اروپایی را برای خود تداعی کنند و این محیط پر از وسایل آنتیک و جالب و نقاشی های خاص قدیمی است که گلیم ها و گبه ها و یا فرش های کهنه نما و یا فرش های دستباف کهنه می تواند این فضا را تکمیل کند .
فرش های مدرن ، فرش های فانتزی با طرح های هندسی ، ساده و رنگ های فانتزی است .
فرش های مدرن ، در بازار به راحتی قابل شناخت هست . انواع فرش شگی یا پرزبلند ، فریز یا گلیم بافت ، شنل یا گل برجسته به چشم می خورد. در رنگ های شاد و خاص برای محیط های مدرن و فانتزی به دور از زرق و برق و عناصر قدیمی . که بیشتر ساده پسندان و نو عروسان خواهان چیدمان منزل خود به این سبک هستند.
نکات دکوراسیونی در جهیزیه عروس
بعد از اینکه سبک منزل و فرش خود را متناسب با هم انتخاب کردید به این نکات نیز دقت کنید :
بهتر است سایز فرش تان کوچک تر از مساحتی باشد که می خواهید فرش کنید زیرا به زیباتر به نظر رسیدن و خلوت تر شدن و بزرگ تر شدن فضای منزل تان کمک می کند.
اگر منزل تان کوچک و شلوغ است با انتخاب فرش دارای طرح شلوغ آن را شلوغ تر از آنچه هست نکنید . اگر منزل تان بزرگ بوده و خلوت با انتخاب یک فرش بزرگ و دارای طرح شلوغ و رنگ تیره آن را پرتر نشان دهید .
زیرا فرش عنصر قدرتمندی است و رنگ و طرح آن می تواند به فضای شما معنی دهد . فرش های رنگ های روشن ، فضای منزل عروس را بزرگ و رنگ های تیره فضا را کوچک تر جلوه می دهد زیرا فرش شلوغ می تواند نگاه ها و توجه را به خود و درون خود جلب کند.
در ضمن با خرید فرش خود از ارشیو فرش های سایت می توانید از تخفیف ویژه فرش عروس ما بهره مند گردید .
خرید فرش عروس با تخفیف ویژه
همتنطور که گفته شد گروه تجاری فرش کاشان ، تخفیف ویژه را برای تمامی خریداران بالاخص خریداران فرش جهیزیه عروس ، در نظر گرفته است . محصولاتی باکیفیت بالا و زیبایی بسیار با قیمتی ارزان و درب کارخانه به فروش می رسد . این کارخانه فروش مستقیم تمامی محصولات خود را به صورت حضوری و اینترنتی انجام می دهد . برای خرید حضوری و اینترنتی از این کارخانه با شماره تلفن های واحد فروش و سفارشات : 03155443197 - 03155443195 و مشاوره و پشتیبانی : 09133602885 تماس بگیرید .

برچسب
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  شیوه های پرداخت فرش کاشان
•  چالش‌های خرید فرش دستباف نسبت به فرش ماشینی
•  چه فرش ماشینی بخریم ؟
•  روش تشخیص فرش ماشینی اصل از فرش تقلبی
•  همه چیز در مورد جنس نخ پود فرش
مشاوره و پشتیبانی فرش ماشینی کاشان
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه