برای مشاهده لیست بروز قیمت فرش ها کلیک نمایید : دوشنبه ۰۱/۷/۴

فرش کاشان
کارخانه فرش ماشینی کاشان

» عکس 10 مدل جدید فرش 700 شانه ماشینی ممتاز کاشان

10 مدل جدید فرش 700 شانه ماشینی ممتاز کاشان

خرید فرش 700 شانه یکی از خریدهای متداول در زمینه خرید و فروش فرش می باشد . فرش هفتصد شانه با توجه به ویژگی هایی که دارد مورد استقبال خریداران می باشد . در بازار فرش ماشینی ایران ، انواع محصولات با طرح های مختلف در رنگ های متنوع و مشخصات فنی مختلف می باشد که برای خرید آن باید به وضعیت اقتصادی و هدفی که از خرید فرش داریم توجه کنیم .
بسیاری از افرادی که قصد خرید فرش دارند اصلا نمی دانند که فرش های ماشینی چه تفاوتی باهم دارند و باید از میان این همه فرش با قیمت های مختلف کدام بهتر است؟ نمی دانند که هر  محصولی با توجه به قیمتی که دارد این قیمت بر اساس چه ویژگی هایی تعیین شده است؟
چرا فرش 700 شانه خریداری کنیم؟
انواع فرش ماشینی در بازار کاشان ، بین سیصد شانه تا هزار و پانصد شانه بافته می شده و می شود . فرش های رایج امروزه فرش های هفتصد شانه ، هزار شانه، هزار و دویست شانه ، هزار و پانصد شانه می باشد . هر چه شانه و تراکم بالاتر می رود ، قیمت فرش افزایش می یابد.
شما که قصد خرید فرش هفتصد شانه را دارید ، باید بدانید که در هر یک متر راستای عرضی محصول مورد نظرتان ، 700 عدد گره بافته شده است و با توجه به تراکم آن ، گره های طولی آن هم مشخص می شود که فرش های هفتصد شانه با، 2500 و 3600 بافته می شود.
هر چه شانه و تراکم بالاتر رود ، ارتفاع خاب آن افزایش می یابد و این عامل خود به نرم شدن فرش کمک می کند و نشست و برخاست روی آن و راه رفتن بر آن حس بهتری دارد .
اگر جزء آن دسته از افرادی هستید که روش پذیرایی شما و یا زندگی تان هم به روش سنتی انجام می گیرد و هم به روش مدرن بهتر است که از فرش های هفتصد شانه خریداری کنید . این به این معنی است که قسمتی از منزل شما به وسیله ی مبلمان چیده شده و قسمتی دیگر ، بدون مبلمان بوده و به صورت سنتی با پشتی ها تزیین شده است مهمانان روی فرش های هفتصد شانه راحت تر می نشینند تا فرش های با شانه و تراکم بالاتر .
فرش های 700 شانه ماشینی ممتاز کاشان طرفداران بسیاری دارد، و روزانه در طرح های جدید و زیبا بافته می شود. فکر نکنید که فرش های هفتصد شانه فرش های قدیمی بازار هستند. شما می توانید در هر شانه و تراکمی که دوست دارید، فرش های به روز و زیبای بازار را تهیه بفرمایید.
عکس 10 مدل جدید فرش 700 شانه ماشینی ممتاز کاشان
فرش ممتاز 700 شانه کاشان طرح سونیا
فرش ماشینی 700 شانه ممتاز طرح ماندانا

مدل جدید فرش ماشینی 700 شانه طرح نگین

فرش ماشینی 700 شانه مدل جدید طرح مهبد


فرش ماشینی 700 شانه جدید طرح آتریسا

فرش ماشینی طرح نگین 700 شانه ممتاز و اعلی

فرش 700 شانه سرمه ای طرح صنم

فرش ماشینی 700 شانه طرح حوض نقره

فرش ماشینی ممتاز 700 شانه طرح نیلا

فرش ماشینی 700 شانه ممتاز طرح فرنگ
ویژگی های فرش ماشینی
هنگام خرید فرش شما به عوامل ظاهری و قیمت فرش و متناسب بودن آن با وضعیت اقتصادی خودتان توجه می کنید . در صورتی که با داشتن اطلاعاتی می توانید ، تناسب قیمت فرش با ویژگی هایی که دارد را تخمین بزنید . در کل در بازار فرش ماشینی ، انواع فرش ماشینی وجود دارد که می تواند درجه یک با قیمت مناسب باشد یا اینکه درجه چندم باشد و با توجه به جنسی که در بافت آن به کار رفته است ، قیمت بالاتر و نامناسبی داشته باشد .
به طور کلی طرح و نقش و ظاهر فرش ، شانه و تراکم اش ، جنسی که در بافت فرش به کار رفته است، سایز فرش و برند آن باید دقت کرد .
این فاکتورها از جمله فاکتورهایی است که در خرید فرش باید به آن دقت کرد و آنها را بررسی کرد . اگر شما قبل از خرید بدانید که آن را از کجا تهیه کنید و چه برندی توانسته رضایت اکثریت جامعه مصرف کنندگان را براورده کند ، خواهید توانست که خرید خوبی داشته باشید .
به طور خلاصه بدانید که فرش های درجه یک محصولاتی هستند که در ظاهر و بافت آنها هرگز هیچ گونه ناخالصی و پارگی و سوختگی وجود نداشته باشد . باید آن را بررسی کنید که تقارن نقشه و بافت در دل فرش رعایت شده باشد . اگر در جایی از آن مشاهده کردید که خطایی در بافت رخ داده است ، بدانید که آن فرش درجه چندم می باشد و باید قیمتی پایین تر از محصولات درجه یک داشته باشد و یا اینکه به تقلب در کار اعتراض کنید .
نقشه و رنگ و سایز فرش را نیز باید متناسب با مساحتی که قرار است مفروش شود ، انتخاب کنید که هم از لحاظ سایز و هم از لحاظ رنگ و سبک نقشه با دکوراسیون شما هماهنگی داشته باشد .
خرید فرش 700 شانه ممتاز کاشان به قیمت کارخانه
فرش های موجود در بازار با توجه به اینکه به وسیله ی خود تولید کننده به فروش می رسد و یا به وسیله ی دلال ، به فروش می رسد، دارای قیمت های متفاوت است . شما اگر فرش خود را از طریق واسطه ها تهیه کنید ، مجبورید سود آنها را نیز پرداخت کنید . اما اگر به طور مستقیم فرش خود را تهیه کنید، می توانید آن را به قیمت مناسب تر از تولید کننده خریداری نمایید .
خرید از درب کارخانه یا فروشگاهی که مستقیما به وسیله ی تولید کننده اداره می شود، یا خرید اینترنتی به طور مستقیم از کارخانه خود از جمله روش هایی است که می توانید فرش خود را با قیمت مناسب و بدون سودهای کاذب واسطه ها تهیه بفرمایید .
گروه تجاری فرش کاشان ، تمامی محصولات 700 شانه ممتاز خود را به قیمت کارخانه به فروش می رساند .

برچسب
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  راهنمای انتخاب بهترین شانه و تراکم برای فرش های ماشینی
•  عوامل پرزدهی فرش اکریلیک
•  فرش کاشان چه مزایایی نسبت به فرش مشهد دارد ؟
•  فرش آشپزخانه عروس و داماد
•  در فرش های ماشینی از چند رنگ استفاده می شود؟
مشاوره و پشتیبانی فرش ماشینی کاشان
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه