برای مشاهده لیست بروز قیمت فرش ها کلیک نمایید : شنبه ۰۱/۷/۹

فرش کاشان
کارخانه فرش ماشینی کاشان

» 5 مدل جدید فرش 1500 شانه تراکم 4500

خرید مدل جدید فرش 1500 شانه تراکم 4500

فرش هایی که مورد تقاضا و درخواست مصرف کنندگان ایران و جهان می باشد، فرش های دستباف و ماشینی ایرانی است. فرش های ایران علی الخصوص کاشان در جهان زبانزد خاص و عام است. در میان فرش های کاشان ، فرش های دستباف ، ماشینی و فرش های دستباف نما وجود دارد که هر کس بنا به وسع مالی و سلیقه اش می تواند آن را انتخاب کرده و تهیه نماید .
فرش های دستباف ایران جز فرش های لوکس و گران قیمت است که طرفداران بسیاری دارد. فرش دستباف به این دلیل گران است که یک سرمایه برای خریدار به شمار می رود. فرش های دستباف هرچه کهنه تر شود ارزشمندتر می شود. زیرا به دلیل اینکه از الیاف طبیعی بافته می شود و از طریق دستان هنرمند انسان بافته میشود بسیار ارزشمند است. فرشهای دستباف به وسیله ی الیاف ابریشمی، پشم و کرک بافته می شود، که هر چه روی الیاف پشم بیشتر راه رفته شود، آین نخ رنگ و جلوه ی بیشتری پیدا می کند.
علاوه بر مشخصات فنی ان، نقش و ظرافتی که فرش دستباف دارد، چشم نواز است به همین دلیل است که طرفداران فرش های دستباف نما زیاد است. تولید کنندگان فرش ماشینی برای براورده کردن این خواسته توانسته اند، فرش های ماشینی با ظرافت و زیبایی ای تولید کنند که به فرش دستباف شباهت بسیاری دارد.
شهرستان کاشان در ایران که تولید کنندگان فرش ماشینی در ان به صنعت فرش بافی مشغول هستند، برای اولین بار فرش ماشینی ایران را تولید کرد و تنها کشوری است که فرش های لوکس با شانه و تراکم بالا را برای ایران و جهان تولید می کند. این شهر توانسته است فرش های دستباف نما را تولید کند. فرش های هزار شانه به بالا، جز فرش های دستباف گونه هستند که جدیدترین و اخرین آن هزار و پانصد شانه می باشد .
در مورد فرش های 1500 شانه تراکم 4500 چه می دانید؟ این فرش ها از جمله گران قیمت ترین فرش های ماشینی بازار فرش ماشینی ایران می باشند . این محصولات با جدیدترین تکنولوژی بافت فرش های ماشینی بافته می شوند . این فرش شباهت بسیاری به فرش های دستباف دارد . این بدین سبب است که طرح و نقش آن شباهت بسیاری به فرش های دستباف دارد . به دلیل اینکه تعداد گره بالایی در بافت آن به کار رفته است ، وضوح نقشه بسیار زیاد است.
گره ها در قالی به مثابه پیکسل در عکس می باشد. همانگونه که در عکس هر چه تعداد پیکسل ها بیشتر باشد، وضوح تصویر بالاتر است، در قالی نیز هرچه تعداد گره بیشتر باشد، پیچ و تاب های طرحی که بر بوم قالی می افتد واضح تر و نرم تر نشان داده می شود.
اگر نمی دانید شانه و تراکم فرش برای چه در پشت آن ذکر می شود و هنگام خرید و فروش فرش بررسی می شود ، باید بدانید که این فاکتور یکی از عوامل تعیین قیمت فرش ماشینی می باشد .
به تعداد گره های به کار رفته در هر یک متر راستای عرضی فرش شانه می گویند که در فرش ماشینی هزار و پانصد شانه این رقم 1500 عدد در هر مترمی باشد . شما اگر به صحت حرف فروشنده شک کردید ، می توانید یک سانت از فرش را با دقت بشمارید ، اگر 15 گره در آن یک سانت شمارش کردید بدانید که این فرش 1500 شانه است اگر نه، بدانید که این فرش به اسم 1500 به شما فروخته می شود .
تراکم نیز به معنای تعداد گره بافته شده در هر یک متر از راستای طولی فرش ماشینی می باشد. که در فرش های دستباف گونه این مقدار بسیار زیاد است و بالای 4000 می باشد.
معرفی 5 مدل جدید فرش 1500 شانه تراکم 4500
مدل جدید فرش زیبای 1500 شانه طرح نوین

فرش زیبای 1500 شانه طرح گلورین

فرش جدید 1500 شانه طرح گیشا تراکم 4500

فرش 1500 شانه تراکم 4500 بدون ترنج طرح کاملیا

فرش 1500 شانه طرح محیا
اگر جز آن دسته از خریدارانی هستید که ظاهر فرش برایتان از اهمیت بالایی برخوردار است و از لحاظ مالی نیز در مشکل نیستید، اگر از این فرش خریداری کنید، بوم بسیار زیبایی را در کف منزل خود خواهید داشت که با توجه به طرح و سبکی که آن را پسندیده اید می توانید زیبایی و ظرافت بسیاری را به منزل خود بیاورید .
اما اگر علاوه بر زیبایی نرمی فرش هنگام رفت و امد و نشست و برخاست روی آن برایتان مهم است ، از خرید این فرش صرف نظر کنید. زیرا هر چه شانه و تراکم فرش بالاتر می رود ، از ارتفاع خاب آن کم می شود .
مورد دیگر درباره طراحی این فرش استفاده از رنگ های یکنواخت و به اصطلاح پالت های رنگی هم خانواده می باشد . زیرا برای بافت این فرش ها به دلیل ظرافتی که دارند ، از نقشه های شلوغ استفاده می کنند و برای رنگ آمیزی آن برای اینکه باعث شلوغی بیشتر این فرش نشود ، از رنگ های سرد و هم خانواده استفاده می نمایند .
پس اگر فرش های رنگی و شلوغ را می پسندید از فرش های با شانه و تراکم کمتر مثل هفتصد شانه خریداری کنید . فرش های هزار و پانصد شانه و به طور کلی فرش های دستباف گونه بیشتر با تعداد رنگ 8 تایی بافته می شوند در حالی که فرش های هفتصد شانه دارای دسته های 8 رنگ ، 10 رنگ ، 12 رنگ و حتی چهارده رنگ می باشند .
که هر چه تعداد رنگ فرش بالاتر رود قیمت ان نیز بالاتر می رود.
فرش های درجه یک بازار از جنس اکریلیک بافته می شوند . اکریلیک از بهترین الیاف مصنوعی است که در بافت فرش ماشینی به کار می رود که در مقایسه با پلی استر و سایر اجناس گران تر می باشد .
خرید فرش 1500 شانه تراکم 4500 کاشان در مدل های جدید به قیمت تولیدی
گروه تجاری فرش کاشان به دلیل بالا بودن این فرش های نفیس دستبافنمای لوکس ، اقدام به فروش مستقیم و بدون واسطه این محصولات زیبا کرده است . این کارخانه سعی کرده است از قیمت این فرش های زیبا بکاهد . از عواملی که سبب می شود این کارخانه محصولاتش را به قیمتی کمتر از بازار عرضه کند موارد زیر است :
1 . خرید الیاف اولیه به صورت عمده
2 . فروش مستقیم و بدون واسطه و ارتباط مدیران و تولید کنندگان با مشتری به صورت مستقیم ( حال این فروش مستقیم می تواند به صورت حضوری و یا اینترنتی باشد )
3 . فروش بالایی که دارد و در نتیجه از سود حاصل کم می کند .

برچسب
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  مقایسه فرش پلی استر فیلامنت و فرش اکریلیک
•  خرید فرش ماشینی خوب یکبار برای همیشه
•  نکات مهم در خرید فرش ماشینی
•  چه فرش ماشینی بخریم ؟
•  فرش ایده آل جهیزیه عروس
مشاوره و پشتیبانی فرش ماشینی کاشان
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه