برای مشاهده لیست بروز قیمت فرش ها کلیک نمایید : دوشنبه ۰۱/۷/۴

فرش کاشان
کارخانه فرش ماشینی کاشان

» تولید فرش 1500 شانه تراکم 4550 کاشان

خرید اینترنتی فرش 1500 شانه ماشینی

با پیشرفتی که در سال های اخیر در صنعت نساجی خصوصا در کشور های صنعتی دیده ایم ، انتظار تولید فرشی به سان فرش های دستبافت دور از عقل نخواهد بود . اما این انتظار تا سال های قبل غیر قابل تصور بوده است ، چراکه زیبایی خیره کننده قدرت والایی از تولید کنندگان را نشان می دهد که جز از ترکیب مهارت ، دانش و خلاقیت بر نمی آید . مدتی است که فرش های 1500 شانه به عنوان نو ظهور ترین فرش های ماشینی در بازار فرش و قالی خودنمایی می کند و تولید این فرش های ماشینی در کارخانه های مطرح و برند های مهم با گرفتن روند رو به رشد محصولی جدید را به بازار معرفی کرده است که روز به روز در حال بهتر شدن و یشرفت است .
کارخانه های فرش کاشان از جمله گروه تجاری فرش کاشان توانسته است محصولاتی ناب و با طرح و نقشه های متفاوت که در تعداد شانه و تراکم بسیار بالا تر از آن چیزی است که تاکنون در بازار رایج بوده است ، تولید نماید که تحت عنوان فرش های دستبافت گونه شناخته می شود . جالب است بدانیم ماشین آلات بافت فرش های 1500 شانه در یکی از کمپانی های بزرگ کشور صنعتی اروپا تولید شده و توسط کارخانه فرش کاشان خریداری و مورد استفاده قرار می گیرد . این حجم از ارتباطات یکی از گام های موثر در پیشرفت می باشد . در واقع تقسیم کار در صنعت و تولید موجبات تخصصی شدن و رشد را در این زمینه فراهم آورده است .
اولین بار فرش های لوکس 1500 شانه در کارخانجات فرش کاشان تولید و روانه بازار شدند ، این مهم برتری فرش های برند کاشان را نشان می دهد . جذابیت و کیفیت و زیبایی فرش های ماشینی کاشان به حدی است که متخصصین به راحتی می توانند فرش های ماشینی کاشان را از سایرین تشخیص دهند .
اگر محصولات ماشینی را بر اساس شانه و تراکم دسته بندی نماییم ، شاهد دسته های زیر خواهیم بود :
1-  فرش های 500 شانه
2-  فرش های 700 شانه
3-  فرش های 1000 شانه
4-  فرش های 1200 شانه
5-  فرش های 1500 شانه
.
از میان این محصولات ، فرش های 1500 شانه تراکم 4550 ، جزء ظریف ترین و دستبافنما ترین محصولات است که بسان قالی های دستباف می درخشد و ظرافتی در حد قالی های دستباف را دارد .
تولید فرش های  1500 شانه تراکم 4550 کاشان
خلاقیت در فروشگاه های فرش کاشان با نرخ صعودی در حال رشد هستند . با این روند رونمایی از ظریف ترین فرش ماشینی دنیا در سال 1396 برای طرفداران و متخصصی فرش و قالی جذابیت خاصی داشت . در سال 1396 اولین فرش ماشینی 1500 شانه که در کارخانه جات فرش کاشان و تحت برند کاشان تولید شده بود در نمایشگاه بین المللی فرش و قالی تهران رونمایی شد  .
این محصول که در روند تکامل فرش های ماشینی قرار گرفته است ، دارای ویژگی های ظاهری بسیار متفاوتی با محصولاتی است که در سال های 1350 تحت عنوان اولین فرش های ماشینی وارد بازار شدند ، می باشد . از بارزترین ویژگی های این محصولات لوکس می توان به ظرافت و زیبایی آن اشاره نمود . در تولید فرش های 1500 شانه تراکم 4550 کاشان از نازک ترین نخ که دارای نمره 36 است ، استفاده می شود . ظرافت در این بافته های به حدی است که در نگاه اول تفاوتی با فرش های دستبافت نخواهند داشت . تولید تابلو فرش ها و قالیچه های زینتی به کمک بافت 1500 شانه نمادی از ظرافیت و زیبایی باری این نوع بافته ها است . فرش های لوکس 1500 شانه کاشان با فرش های نوع دستبافت در رقابت قرار گرفته و حتی در بازارهای خارجی هم این رقابت قایل توجه است .
پر طرفدار ترین طرح های فرش های 1500 شانه کاشان
فرش ماشینی 1500 شانه طرح خشتی از برند فرش کاشان پرطرفدارترین و به جد زیبا ترین فرشی است که برای پذیرایی انتخاب می شود . فرش های لوکس 1500 شانه کاشان طرح خشتی دارای هزار و پانصد گره در هر متر عرض خود می باشد .
طرح خشتی زیبایی خاصی دارد چراکه بر خلاف اکثر طرح های سنتی فاقد ترنج بوده و نوعی هنجار شکنی در این طرح توانسته زیبایی را چند برابر کند . طرح خشتی در فرش های لوکس 1500 شانه کاشان بر گرفته از تعدادی شکل مربعی است که تشکیل نگاره های زیبا را داده اند . دیگر ویژگی زیبا کننده فرش های لوکس 1500 شانه کاشان در طرح خشتی استفاده از 14 رنگ واقعی در طیف رنگی شاد است . جالب آنکه هر چه این خشت ها یا مربعات متنوع تر باشند ، بر ارزش و اعتبار طرح افزوده خواهد شد . طرح های خشتی اولین بار در کاشان تولید شدند .
قیمت فرش های لوکس 1500 شانه کاشان
فرش های فرش های لوکس 1500 شانه کاشان ، در رده گران قیمت ترین فرش های ماشینی هستند چراکه در تولید آن ها عوامل فنی ، کیفیت و ظاهری برتر از سایر بافته ها می باشد از جمله دلایل گران قیمت تر بودن فرش های لوکس 1500 شانه کاشان نسبت به سایر محصولات موارد زیر است :
1-  میزان مواد اولیه ای که در فرش ها با شانه و تراکم بالا بکار می رود بیشتر از میزان مواد اولیه ای است که در فرش با شانه و تراکم پایین بکار می رود چراکه تعداد گره بیشتر و در هم تنیدگی فشردگی فرش را بالا می برد و حجم مواد اولیه مصرفی را بیشتر خواهد نمود .
2-  طرح ها و نگاره های مورد استفاده در فرش های لوکس 1500 شانه کاشان دارای پیچ و خم زیاد و نگاره های ریز و درشت فراوان است . در واقع از آنجایی که فرش های لوکس 1500 شانه کاشان توانایی نشان دادن ظرافت نقوش را دارند ، در طراحی این بافته ها تا حد امکان زیبایی به کمک پیچ و خم و ... بکار گرفته شده است و این موردی است که موجبات گران قیمت تر بودن طرح و ظاهر فرش را به دنبال خواهد داشت .
3-  عدم تکراری بودن نقوش ، تنوع و خلاقیت بالا و مداوم و ... از دیگر مواردی است که می تواند فرش های لوکس 1500 شانه کاشان را گران قیمت نماید .
4-  نوین بودن هم عامل دیگری است که فرش های لوکس 1500 شانه کاشان نسبت به سایر هم نوعان خود از قیمت بالاتری برخوردار شود .
با این همه تفاسیر گفته شده برای گران بودن این محصولات لوکس ، گروه تجاری فرش کاشان ، این محصولات لوکس و زیبا را به قیمت درب کارخانه و قیمت تولیدی عرضه می کند . این گروه تجاری با فروش مستقیم توانسته است این فرش های لوکس زیبا را به قیمتی ارزانتر از دیگر فروشگاه ها و کارخانه ها عرضه کند .
تعداد شانه و تعداد تراکم فرش های هزار و پانصد شانه کاشان
واژه شانه و تراکم برای حاضرین در بازار فرش و قالی بسیار آشنا و پرکاربرد است . شانه به تعداد گره هایی اطلاق می شود که در هر متر فرش زده می شود و در تعریفی مشابه تراکم به تعداد گره هایی اطلاق می شود که در هر متر طول فرش زده می شود . برای فهم دقیق این دو واژه ، فرش های 1500 شانه با تراکم 4500 را در نظر بگیرید . این نوع محصول در هر متر عرض خود تعداد 1500 گره و در هر متر طول خود تعداد 4500 گره دارد . رقابت سرسختانه فرش های لوکس 1500 شانه کاشان با فرش های دستبافت به دلیل وجود همین تعداد گره های بالا در طول و عرض فرش است .
برای بافت محصولات لوکس 1500 شانه کاشان از نازک ترین نخ ها استفاده می شود و طبیعی ست که این مهم ظرافت بالایی در محصول ایجاد کند . دستگاه های بافت این محصولات به گونه ای طراحی شده اند که توان کار کردن با نخ های ضخیم را نداشته و در تولید از نخ های نازک اما مقاوم استفاده می کنند .
در تولید فرش های 1500 شانه تراکم 4550 کاشان از نخ اکریلیک هیت ست به عنوان نخ خاب که مهم ترین الیاف بکار رفته در فرش است ، استفاده می شود تفاوت الیاف اکرولیک هیت ست شده مورد استفاده در فرش های لوکس 1500 شانه کاشان  با سایر فرش ها در سایز و به معنای دقیق تر در قطر نخ خاب است . همانطور که می دانیم در بافت فرش های ماشینی از الیاف مصنوعی و در فرش های دستبافت از الیاف طبیعی استفاده می شود ، پس اکرولیک هیت ست شده هم یکی از انواع الیاف مصنوعی است اما بهترین نوع الیاف می باشد .
خرید اینترنتی فرش های 1500 شانه ماشینی کاشان
برای داشتن یک تخته فرش ناب باید به المان های متعددی توجه نمود از جمله کیفیت بافته ، ظاهری زیبا ، متناسب بودن محصول با فضای خانه ، قیمت مناسب در عین مطلوب و درجه یک بودن فرش و ... . آمار و ارقام فروش فرش های ماشینی حاکی از آن است که عمده خریداران طرفداران فرش های ماشینی درجه یک و ناب هستند و در این بین تولید کنندگان نیز برای تولید فرش های درجه یک بیشتر از فرش های درجه دو تلاش می کنند و برخی از تولید کنندگان از جمله کارخانه فرش کاشان تولیدی جز فرش های درجه یک و صارداتی ندارد . این گروه از خریداران می توانند با مراجعه به فروشگاه اینترنتی فرش کاشان و انتخاب محصول از بین محصولات ناب و درجه یک فرش کاشان ، فرش های ماشینی 1500 شانه کاشان را در کم ترین قیمت ممکن و بالاترین کیفیت و تنوع به صورت اینترنتی و حضوری خریداری نمایند . ارسال برای خریداران اینترنتی به صورت رایگان می باشد .

برچسب
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  معیارهای قشنگ ترین فرش ماشینی
•  سوالاتی که قبل از خرید فرش ماشینی باید بدانید
•  بهترین قیمت فرش ماشینی
•  بهترین فرش ماشینی از کدام شهر است ؟
•  مزایای پرداخت کامل صورتحساب یا فاکتور خرید فرش ماشینی به صورت اینترنتی
مشاوره و پشتیبانی فرش ماشینی کاشان
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه