برای مشاهده لیست بروز قیمت فرش ها کلیک نمایید : یکشنبه ۰۱/۷/۱۰

فرش کاشان
کارخانه فرش ماشینی کاشان

» قیمت فرش ماشینی 12 متری 1200 شانه

قیمت فرش 12 متری 1200 شانه تراکم 3600

گروه تجاری فرش کاشان ، جدیدترین طرح های فرش های 12 متری 1200 شانه را با قیمت درب کارخانه عرضه می کند .
برای بررسی قیمت فرش ماشینی 1200 شانه 12 متری کلیک کنید .
این روزها خرید فرش های 12 متری زیادتر شده است چون قیمت فرش های ماشینی بالا رفته است و افراد ترجیح می دهند به جای خرید چند تخته فرش در اندازه های مختلف ، یک تخته فرش 12متری را خریداری کنند و در وسط پذیرایی با کمی فاصل از دیوار پهن کنند و مبلمان را در اطراف آن بچینند . از طرفی دیگر متراژ خانه ها کم شده است و یک فرش 12 متری برای یک پذیرایی آپارتمانی کافی است .
فرش 12 متری 1200 شانه
وقتی می گوییم فرش 12 متری یعنی محصولی که 3 متر در 4 متر باشد . این اندازه استاندارد قالی های 12 متری ماشینی است که نباید از این اندازه تجاوز کند . در حقیقت فرش های ماشینی چون با دستگاه های بافندگی بافته می شوند و دست انسان هیچ دخالتی در آن ها ندارد ، پس نباید این اندازه کمتر یا بیشتر باشد بر خلاف قالی های 12 متری دستباف که به دلیل اینکه با دست انسان بافته می شوند ممکن است کمی اندازه آن ها کمتر یا بیشتر باشد .
محصولاتی که در به صورت 12 متری بافته می شوند دارای قیمت بیشتری نسبت به 6 متر و یا 9 متر می باشند چون الیاف به کار رفته در آن ها بیشتر است . ولی با کمی آگاهانه و کمی تعقل افراد می توانند این فرش های 12 متری باکیفیت را با قیمتی ارزان خریداری کنند .
فرش 12 متری 1200 شانه در پذیرایی منزل جلوه زیبایی دارد . منظور از فرش 1200 شانه این است که در یک متر از عرض  محصول 1200 گره موجود باشد . حال قالی 1200 شانه ممکن است در تراکم ( تعداد گره در یک متر از طول فرش ) های مختلف بافته شود . امروزه فرش های 1200 شانه تراکم 3600 جایگزین بسیار خوبی به جای قالی های دستباف تلقی می شوند .
مقاله مربوطه : جزییات فرش های 1200 شانه
محصولاتی که ظریف ، زیبا ، باکیفیت و نرم و لطیف هستند و زیبایی بالایی دارند . استفاده از یک تخته فرش 12 متری 1200 شانه در یک اتاق 24 متری یا 18 متری غوغا می کند . در حقیقت وقتی فرد وارد اتاق می شود اولین چیزی که به چشمش خطور می کند اندازه استاندارد فرش و زیبایی خیره کننده طرح و نگاره آن است .
فرش های دوازده متری 1200 شانه به صورت ساده و گل برجسته تولید می شوند . اگر اتاق نشیمن و پذیرایی منزل شما یکی است توصیه می شود که از گل برجسته 1200 استفاده نکنید چون تمیز کردن این قالی ها کار سختی است .
خرید فرش 12 متری 1200 شانه
از آنجایی که قیمت فرش های 12 متری 1200 شانه بالاتر است پس بهتر است در خرید آن دقت کنید و از مکان هایی خرید کنید که قیمت این محصولات را پایین عرضه می کنند . البته دقت کنید که پایین بودن قیمت دال بر بی کیفیت بودن نباشد . چون برخی از تولید کنندگان هستند که الیاف بی کیفیت را در بافت محصولات به کار می برند تا بتوانند فرش ارزان قیمت 12 متری را ارائه دهند . اگر مستقیم از کارخانه ، فرش را خریداری کنید هم میتوانید به محصولات اصل دسترسی پیدا کنید و هم به قیمت درب کارخانه و تولیدی برسید . خرید مستقیم فرش یعنی خرید از تولید کننده به صورت مستقیم نه از واسطه گر و دلال که شامل خرید حضوری فرش از کارخانه و خرید اینترنتی می شود . در خرید حضوری فرش افراد می توانند به کارخانه مراجعه کنند و انواع فرش های 12 متری 1200 شانه را از روی رگال فرش های 12 متری ببینند و با تولید کننده به صورت حضوری گفت و گو کنند و خرید خود را انجام دهند . در خرید اینترنتی فرش 12 متری ، افراد به سایت مورد نظر مراجعه می کنند و انواع قالی های دوازده متری را در مدل های مختلف و در رنگبندی متفاوت می بینند و سفارش آنلاین را انجام می دهند .
مشخصات فرش 1200 شانه 12 متری اصل
1 . فرش های اصل 12 متری یعنی 3 متر در 4 متر . اگر غیر از این اندازه باشد یعنی قالی 12 متری استاندارد نیست و تقلبی است .
2 . منظور از محصول 1200 شانه یعنی در یک متر از عرض آن 1200 گره موجود است اگر این تعداد کمتر از این تعداد باشد ، محصول غیر استاندارد می باشد .
3 . یک محصول 1200 شانه 12 متری اصل ، باید برچسب پشت فرش داشته باشد و تمامی اطلاعات محصول روی آن ذکر شده باشد .

برچسب
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  راهنمای خرید فرش به صورت آنلاین
•  فرش چند متری بخرم ؟
•  چسب آهار و اهمیت آن در فرش ماشینی
•  فرش ماشینی تقلبی نخرید
•  حریم شخصی مشتریان فرش کاشان
مشاوره و پشتیبانی فرش ماشینی کاشان
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه