برای مشاهده لیست بروز قیمت فرش ها کلیک نمایید : شنبه ۰۱/۷/۲

فرش کاشان
کارخانه فرش ماشینی کاشان

» فرش 700 شانه کاشان طرح افشان سلطنتی

قیمت فرش 700 شانه طرح افشان سلطنتی

فرش 700 شانه تراکم 2550 بدین معنا می باشد که در یک متر از طول آن 700 گره و در یک متر از عرض آن 2550 گره وجود داشته باشد . کیفیت بالا در کنار زیبایی قالی های 700 شانه تراکم 2550 سبب شده است تا در طرح های متنوع و جدید تولید شود . یکی از طرح های پر طرفدار این محصولات ، طرح افشان می باشد .
فرش 700 شانه کاشان طرح افشان سلطنتی ، طرحی است که ترنج مرکزی ندارد و گل های پراکنده با شاخ و برگ ها در سراسر قالی در میان قابی از حاشیه پخش شده اند . همین پراکندگی سبب شده است تا نوعی خطای دید در چشم بیننده ایجاد کند و فضا و دکوراسیون را بزرگتر از آنچه هست نشان دهد . یکی از زیباترین و جدیدترین مدل های افشان ، فرش مدل افشان سلطنتی است . از آنجایی که امروزه بیشتر فضاهای خانه ها کوچک و کم نور است بهتر است از فرش های ماشینی استفاده شود که طرح آن محصول ، سبب شود تا فضا و دکوراسیون منزل بزرگتر از آنچه هست نشان داده شود .
 این مدل در کارخانه فرش کاشان ، در شانه و تراکم های مختلف بافته شده است که بهترین آن تراکم 2550 و شانه 700 است .
در اینجا عکس چندین مدل فرش 700 شانه طرح افشان سلطنتی را مشاهده کنید و برای دیدن مشخصات دقیق تر آن روی عکس کلیک کنید .
فرش 700 شانه زیبای مدل افشان سلطنتی

فرش افشان درباری 700 شانه تراکم 2550
مشخصات فرش های 700 شانه طرح افشان کاشان
تمامی این فرش های هفتصد شانه طرح افشان ، با بهترین الیاف آکریلیک هیت ست شده بافته شده اند و همین موضوع سبب بالا رفتن کیفیت فرش شده است . از میان الیاف مصنوعی بهترین الیاف ، آکریلیک است که برای اینکه مقاوم تر و بدون پرز شود ، قبل از بافت ، به مرحله هیت ست می برند و پرزهایش را می گیرند .
ارتفاع نخ خاب رابطه مستقیمی با شانه و تراکم دارد در حقیقت با بالا رفتن شانه و تراکم ، از این ارتفاع کاسته می شود و فرش نازکتر می شود . ارتفاع محصولات 700 شانه نسبت به دیگر محصولات از قبیل 1200 شانه یا 1000 شانه ، استاندارد است و در حدود 10 میلی است که بهترین ارتفاع برای فرش ماشینی می باشد .
مدل های افشان 700 شانه به صورت فرش 8 رنگ ، 10 رنگ ، 12 رنگ و فرش مدل افشان گل برجسته توسط گروه تجاری فرش کاشان عرضه می شود .
خرید فرش 700 شانه طرح افشان
طرح های  افشان در مدل های مختلف و در رنگبندی متفاوت تولید می شوند که بهترین روش برای خرید این مدل های فرش ماشینی ، سر زدن به فروشگاه های اینترنتی است . امروزه تنوع مدل ها و طرح ها بسیار زیاد است و خرید حضوری ، خریدار را به دیدن تعدادی از طرح ها و مدل ها محدود می کند . برای دیدن هزاران طرح و مدل ، افراد باید به سراغ فروشگاه های اینترنتی روند . گروه تجاری فرش کاشان یک تولید کننده برتر در صنعت فرش کاشان است که هزاران مدل افشان را در شانه و تراکم های مختلف به صورت مستقیم به فروش می رساند . مدل افشان که جز پرفروش ترین فرش های سال 98 بوده است توسط گروه تجاری فرش کاشان به قیمت تولیدی و درب کارخانه با بالاترین کیفیت عرضه می شود .
دنیایی از طرح ها و نگاره ها در فروشگاه آنلاین فرش کاشان حکایت از این دارد که این گروه توانسته است با تیم طراحان خبره و زبر دست زیباترین و جدیدترین فرش های کاشان را به بازار فرش عرضه کند . محصولاتی که با بهترین دستگاه ها و بهترین الیاف آکریلیک هیت ست شده بافته می شوند .
به خریداران اینترنتی این نوید داده می شود که محصولات به صورت رایگان و با ضمانت نامه و گارانتی ارسال می شود .

برچسب
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  فرش ماشینی خوب از کجا بخرم ؟
•  در فرش های ماشینی از چند رنگ استفاده می شود؟
•  راهنمای خرید فرش به صورت آنلاین
•  نکات مهم در خرید فرش ماشینی
•  آنچه باید در مورد خرید فرش ماشینی ارزان بدانید
مشاوره و پشتیبانی فرش ماشینی کاشان
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه