برای مشاهده لیست بروز قیمت فرش ها کلیک نمایید : یکشنبه ۰۱/۷/۱۰

فرش کاشان
کارخانه فرش ماشینی کاشان

» تحلیل قیمت فرش ماشینی 1500 شانه نسبت به دیگر فرش ها

قیمت فرش ماشینی 1500 شانه

لیست قیمت فرش های 1500 شانه ماشینی را در بهترین فروشگاه اینرتنتی فرش کاشان مشاهده کنید .
خرید فرش ماشینی
برای صاحب خانه ها خصوصا خانم های خوش سلیقه و حساس نسبت به دکوراسیون خانه امری بسیار مهم و گاها دردسرزا و پر دغدغه به حساب می آید . خرید فرش ماشینی به جهات گوناگونی دغدغه زا است . اول آنکه تأثیر و شگفتی آن بر دکوراسیون خانه به عنوان جدید ترین وظیفه فرش های ماشینی در جهت بالا بردن زیبایی منزل منجر شده تا خریداران هنگام انتخاب نیازمند بررسی و دیدن طرح ها و نگاره های مختلف باشند . از طوی دیگر تنوع و گستردگی بازار ها به حدی شده است که روز به روز شاهد حضور مدل ها و محصولات جدیدی در بازار هستم . در کنار تمام این موارد فرش های ماشینی خصوصا فرش های ماشینی با شانه و تراکم بالا نسبت به سایر کف پوش ها گران قیمت تر و ارزشمند تر هستتند . یکی از دلایل روی آوردن مشتریان و خریداران به سمت فرش های ماشینی مطلوب بودن قیمت فرش های ماشینی نسبت به فرش های دستبافت است ، تولید کنندگان با در نظر گرفتن این موضوع باید بدانند که در تعیین قیمت فرش های ماشینی چنان عمل نمایند که قیمت در توان خرید مشتریان باشد .
در بین فرش های موجود در بازار اعم از فرش های 500 شانه ، فرش طرح 700 شانه ، 700 شانه تبدیلی ، فرش 700 شانه واقعی ، 1000 شانه ، 1200 شانه و 1500 شانه ، فرش های 1500 شانه به عنوان لوکس ترین و شیک ترین فرش های نسبت به سایرین گران قیمت تر هستند .
این محصولات که برای مکان های لوکس و مهمان نشین خانه تقاضا می شوند بسیار ظریف و زیبا می باشند و تولید فرش های 1500 شانه به حدی تخصصی است که تولید آن در انحصار برند های نامی و معتبر کاشان می باشد . فرش های 1500 شانه موجود در فروشگاه های فرش کاشان نزدیک ترین فرش به محصولات دستبافت هستند به حدی که آن ها را فرش های شبه دستبافت یا دستبافت گونه نام نهاده اند .
مقاله مربوطه : همه چیز در مورد فرش های 1500 شانه
این محصولات در بسته بندی هایی متفاوت از فرش های دیگر به بازار عرضه شده و بنار بر ویژگی های خاص خود که همگی از شانه و تراکم بسیار بالا ناشی می شوند نیازمند مراقبت و روش نگهداری ویژه ، مکان مناسب برای استفاده ، روش های و تکنیک های خاص شست و شو و ... می باشند .
مقاله در دست در رابطه با فرش های 1500 شانه نوشته شده است . در این نوشتار ابتدا فرش های 1500 شانه فرش کاشان بطور مختصر معرفی شده و مورد مطالعه قرار گرفته است . پس از بررسی ویژگی های مهم ، فرش های 1500 شانه فرش کاشان توضیح خواهیم داد که تفاوت و علت تفاوت در قیمت بین فرش های 1500 شانه با سایر محصولات و فرش ها در چیست

قیمت فرش های 1500 شانه در مقایسه با سایر محصولات
در تعیین قیمت فرش های ماشینی 1500 شانه تولید کنندگان نقش اصلی را دارند . فرش ها هنگام خروج از کارخانه به قیمت معقولی که توسط تولید کننده قیمت گذاری شده اند به فروش می رسند ، اما پس از آنکه به دست دلالان سپرده شده و توسط واسطه ها به بازار فروش منتقل می شوند رفته رفته با افزایش قیمت مواجه خواهند شد . از این رو در تمام فرش های ماشینی بین قیمت کارخانه و قیمت بازار های فیزیکی اختلاف وجود دارد .
فرش های 1500 شانه فروشگاه فرش کاشان از سایر محصولات ارائه شده در این برند گران تر است چراکه :
1- فرش هایی هستند با ظرافت بافت بالا . هرچه شانه و تراکم بالا تر رود از طرح هایی استفاده می شود که شلوغ تر ، با اصالت تر ، قوی تر و با ارزش تر هستند . ارزش تر مند بودن طرح ها یکی از دلایل گران تر بودن فرش های 1500 شانه است . مهم ترین دلیل گرانی فرش های 1500 شانه ارزش هنری والا و نوآوری پنهان در فرش می باشد . هیچ محصولی به اندازه فرش های مذکور نمی تواند در فضا تأثیر گذار باشد .
2- تراکم و شانه بالا در هم تنیدگی به همراه دارد و فشردگی بالا که ناشی از تعداد گره زیاد است ، موجب می شود تا مقدار مواد اولیه بیشتری برای بافت یک تخته فرش با مساحت یکسان نسبت به شانه و تراکم پایین نیاز داشته باشیم .
3- الیاف مصرفی در فرش های 1500 شانه از نظر قیمت با الیاف فرش های 500 شانه و 700 شانه متفاوت است . جنس تمامی فرش های بافته شده در کارخانه تولید فرش کاشان اکرولیک هیت ست صدر در صد خالص است اما هرچه شانه و تراکم بیشتر باشد ، الیاف نازک تر ، مستحکم و گران قیمت تر خواهند بود .
4- در کنار موارد عنوان شده برند هم از موارد موثر بر قیمت است . برند های نامی و معتبر به علت تولید فرش های درجه یک و نامی و قدرت بالا نسبت به برند های تازه وارد و یا برند هایی که عملکرد ضعیفی دارند ارزش بیشتری خواهند داشت . گران تر بودن فرش های برند های معتبر و نامی با کیفیت بیشتر محصولات ، تنوع بالا و مواردی از این دست قابل توجیه است .
خرید فرش های ماشینی 1500 شانه با قیمت مطلوب
برای خرید فرش های 1500 شانه ماشینی از هر نوعی می توانید به بهترین روش ممکن عمل کنید . روش خرید اینترنتی فرش های 1500 شانه در حال حاضر از هر جهت بر سایر روش های از جمله خرید و فروش سنتی ، خرید از کارخانه ، خرید از نمایشگاه و ... ارجح است . داشتن ویژگی های زیر ارجح بودن را هم برای تولید کننده به عنوان فروشنده و هم برای خریداران به همراه دارد :
1- خرید فرش ماشینی 1500 شانه که نسبت به سایر فرش های ماشینی گران تر است ، با قیمت مطلوب از فروشگاه اینترنتی فرش کاشان امکان پذیر است . در کنار تکنیک های تولید و دستگاه های به روز و نیروی کار متخصص که محصولات برند های معتبر و با سابقه را ارزان کرده است ، خرید اینترنتی با حذف واسطه ها و دلالان خرید مسیر عرضه را کوتاه نموده و هزینه های سربار را از بین برده است .
2- فروشگاه اینترنتی فرش کاشان فضایی است که در آن تمامی محصولات کارخانه فرش کاشان به نمایش در آمده اند . می توانید بدون صرف هزینه و رفتن به فروشگاه های متعدد تمامی محصولات کارخانه فرش کاشان را در فروشگاه اینترنتی فرش کاشان مشاهده نمایید .
3- اطلاع از قیمت ، ویژگی ها و ... از فرش ماشینی 1500 شانه خدمتی است از فروشگاه های اینترنتی . به یاد داشته باشید که قدرت چانه زنی در فروشگاه های آنلاین به حداکثر امکان رسیده است . چراکه می توانید همزمان به چند فروشگاه آنلاین متصل شده و به مقایسه قیمت و ویژگی بپردازید . بی شک فروشگاهی را برای خرید انتخاب خواهید نمود که از نظر کیفیت محصولات برتر و از نظر قیمت نازل ترین قیمت ها را ارائه دهد .
4-  راحتی خرید در فروشگاه اینترنتی فرش کاشان غیر قابل انکار است . اتصال راحت به فروشگاه ، عدم نیاز به جابجایی و صرف هزینه برای رسیدن به فروشگاه ، ارسال رایگان فرش درب منزل از سوی تولید کننده و در نهایت امکان مراجعه به فروشگاه در تمامی ساعات شبانه روز خدماتی است که تنها از فروشگاه های اینترنتی بر می آید .
برای خرید فرش ماشینی 1500 شانه اصل ، با کیفیت و درجه یک به فروشگاه فرش کاشان رفته و از بین محصولات دسته فرش های 1500 شانه را برای خرید انتخاب کنید تا بتوان با یک تخته فرش فضای دکوراسیون منزل خود را متحول نمایید .
فرش های 1500 شانه
کارخانه تولید فرش کاشان در زمینه تولید محصولات خود بسیار متخصصانه عمل می کند . تولید فرش هایی درجه یک درتنوع طرح و رنگ بالا در کنار نوآوری و خلاقیت توجه مشتریان را به خود جلب کرده است . در این میان فرش های 1500 شانه جدید ترین محصولات هستند که کارخانه فرش کاشان به بازار عرضه داشته است .
می دانیم که صحبت از شانه و تراکم به معنای صحبت از تعداد گره عرضی و طولی می باشد . به عبارتی شانه نشان دهنده تعداد گره موجود در هر متر عرض فرش و تراکم تعداد گره موجود در هر متر طول فرش است .
فرش های 1500 شانه در هر متر عرض خود تعداد 1500 گره دارند و این نشان دهنده در هم تنیدگی و در هم فشردگی بالای محصولات است .
دلیل تولید فرش هایی با این میزان گره صرفا بالا بردن زیبایی و ظرافت بافت است . فرش های 1500 شانه فروشگاه فرش کاشان برترین محصولات در زمینه تحول دکوراسیون و زیبا سازی خانه ها هستند .
حال از آنجاکه ویژگی های فرش های 1500 شانه راهنمای خوبی برای خرید و انتخاب یا عدم انتخاب این محصولات است به معرفی ویژگی فرش های 1500 شانه فروشگاه فرش کاشان می پردازیم .
1- فرش هایی بسیار نازک با نخ خاب کم ارتفاع و الیاف خاب نازک و ظریف اما مستحکم و مقاوم .
2- فرش های ماشینی 1500 شانه فروشگاه فرش کاشان دارای زیباترین و پر طرفدارترین بافته ها هستند .
3- داشتن تنوع طرحی بالا تر از سایر محصولات

برچسب
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  فرش دستبافت کرک
•  شماره حسابهای فرش کاشان
•  علت زردی ریشه در فرش ماشینی و چگونگی رفع آن
•  از بین بردن لکه چایی روی فرش ماشینی
•  بهترین فرش ماشینی از کدام شهر است ؟
مشاوره و پشتیبانی فرش ماشینی کاشان
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه